Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mennyire befolyásolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire befolyásolja az öltözködési stílusotokat a pasitok véleménye?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl. valamelyik ruhadarabotok nem tetszik neki, akkor azt nem is fogjátok hordani többet?
2012. okt. 10. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igazából én szeretek tetszeni a páromnak, és nem eltunyulni azután, hogy összejöttünk, és boldogok vagyunk egymással.

Szóval ha valami neki nagyon nem tetszik, akkor kiszelektálom, ha pedig valamit nagyon szeretne rajtam látni, akkor felveszem. Szerencsére nem játssza el minden ruhadarabommal, időnként egy-egy ruhámról alkot erős véleményt, szóval nem érzem úgy, hogy teljesen át akar formálni. Mert ha azt érezném, hogy sehogysem tetszem neki, és mindig ő akarná megmondani, hogy hogyan nézzek ki, azt lehet, hogy nem tűrném sokáig. De így, ezen a szinten nincs vele semmi baj.

Sőt, szeretem is, ha megmondja, hogy egy ruha csinos-e rajtam, vagy sem.

A sminkkel is ugyanígy vagyok. Előtte nem sűrűn sminkeltem magam, csak néha egy-egy különleges programon (koncert, színház, ünnepek), de neki tetszik, ha ki van sminkelve a szemem, ezért mostanában egyre többször tükör elé állok őmiatta.

Szerintem ez így jó. :)

26/L

2012. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Értem :) köszi az eddigi válaszokat :) jöhet még!
2012. okt. 11. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!