Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha már megcsaltátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha már megcsaltátok a párotokat, vagy rendszeresen csináljátok, ti hogy oldjátok meg hogy a másik pasival legyetek, mikor hol?

Figyelt kérdés

Mert én együtt sem élek a barátommal, de még igy is annyira ellenőrzi minden percemet, (net, és telefon segitségével) hogy fogalmam sincs hogy oldjam meg. Minden este találkozunk, de ha mégse akkor neten beszélgetnem kell vele, szóval nem tudok egy éjszakára sem eltűnni előle.

Van egy srác akivel szeretnék lefeküdni holnap. Hogyan oldjam meg?

Kioktatást nem kérek ilyen szent emberektől!!


2012. okt. 12. 14:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Szó sincs anyagi támaszról, létezik lelki is, nem tudom miért gondoltál rögtön erre. Lelkileg fontos nekem , mert rajta kivül senkim nincs az életben, ha ő nem lenne, hozzászólni se tudnék senkihez, ebbe beleőrülnék.
2012. okt. 12. 14:47
 12/24 anonim ***** válasza:
de ha véletlen szakitanátok szar lenne az életed minek kockáztatsz?
2012. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hagy kockáztasson. Úgyis lebukik, aztán oda a támasza. Akkor majd lehet sírni.
2012. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
De mondjuk ez tipikus egoista, önző viselkedés. Mindent elvárok, de semmit nem vagyok hajlandó adni érte.
2012. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
ez a nap legpofátlanabb kérdése :DD
2012. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Mond azt,hogy fájt a fejed és lefeküdtél aludni és nagyon sajnálod.. valami ilyet.

Megértelek,csak nekem lánnyal van ilyen,pedig fiú barátom van :$ :$

2012. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Lifeishard ***** válasza:
65%

Nem tudom, mit vagytok úgy kiakadva, a Kérdező egy talpig becsületes Nő, így, nagy betűvel. Őszintén, nem az a természetes, hogy elárulom és hátba szúrom az egyetlen embert, akire támaszkodhatok? Szerintem igen. Mi lesz, ha megtudja? Semmi, mert a megcsalás sosem derül ki, nem tudtátok? Miért is fordulna meg a fejében, hogy ha elhagyja az egyetlen ember, akire számíthat, mi lesz vele? Ő egy hihetetlenül okos és érzékeny nő, bocsánat, Nő, aki nagyon könnyen talál majd magának párt, mert az ágyban is annyira fantasztikus ugye, hogy minden férfiből kihozza a vad és kreatív énjét, nem engedve, hogy unalmassá váljon a szex.

Ez a kérdés fake, valaki nőgyűlölő/csalódott ember rakta ki, hogy lejárassa a női nemet. Mindenki hibázhat néha, de ennyi aljasság nem szorulhatott egy emberbe.

26/F

2012. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
abban reménykedem hogy a párod rájön, kidob és egyedül maradsz és akkor lesz időd rájönni hogy semmit sem érsz és talán változtatsz...nem véletlenül nincs senkid rajta kívül
2012. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Na, mitörtént?
2012. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Már szakítottunk, nem emiatt, és a megcsalás se történt meg. Szóval semmi nem jött össze.
2012. okt. 24. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!