Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek teljesen kizárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teljesen kizárt hogy egy magyar ember összejön egy külföldi sztárral?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 21:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
itthon ismerte meg.
2012. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
ha hiszel benne, és nagy szerencséd van akkor nem kizárt:) ha gondolod írj privit én szivesen meghalgatlak, hogy mik az elképzeléseid:)
2012. okt. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden válaszolónak. :) Örülök hogy egyesek hisznek benne, hogy lehet ilyen. :) Aki meg idióta választ írt annak üzenem, hogy örülök hogy szórakoztatod magadat, de sajnos mást nem sikerült. :)
2012. okt. 14. 15:23
 14/21 anonim ***** válasza:

Azért ide is írom neked.

Lehet, hogy Adrian Paul barátnője egy átlagos nő, de

annak az esélye, hogy ez veled vagy bárkivel mással megtörténik itthon, annyira minimális, hogy szinte ez ki sem fejezhető.

Tehát mint minden tininek, így neked is csak egy álom marad, amit idővel kinősz.

Ezzel nincs semmi baj, aki kineveti, az saját magát is kineveti, mivel ez minden emberrel megtörtént.

Velem is, pedig mostmár 36ff vagyok.

Ha itt bárkit megkérdezel, még az öregebbeknek is vannak szíve választottjaik az ismert emberek körében.

Nekem pl. Kerekes Vica, bármit odaadnék érte ha a feleségem lehetne.

Azonban mint felnőtt, tisztában vagyok vele, hogy ennek az esélye gyakorlatilag 0, így élem az életem ahogyan mindenki más teszi. Ennek ellenére van igazi szívem választottja, és boldog vagyok, hogy a párom az én párom... ;)

2012. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Úgy legyen. :)
2012. okt. 15. 17:27
 16/21 anonim ***** válasza:
5%

édes istenem, de el van szállva a kis agyad, kicsilány

idióta válasz? nem válaszokat kértél? csak hízalgő, nyakizó válaszokat?

tehát ami nem tetszik az idióta

gratulálok, kb. annyi intelligenciád van, amit egy kis sztárok után loholó ostobenkótól vár az ember

sok szerencsét

2012. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én elfogadom a nem válaszokat is, de nem az olyanokat hogy "kimész külföldre és jól megdug" stb. Szerintem iyet írni egyáltalán nem szórakoztató, szóval elég lett volna annyi hogy szerinte ilyen nem jöhet össze, ezt még normális válasznak tartom.
2012. okt. 16. 18:04
 18/21 anonim ***** válasza:
Az egyik f1-es pilótának is magyar barátnője van.
2013. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

nekem már volt ilyen, csak hazai sztárral

a frontember és a gitáros is bepróbálkozott.. aranyos, intelligens srácok, de biztos, hogy csak megdugni akartak és nem azért mert a k.rvát látták bennem, hanem mert a zenészek ilyenek.. hidd el, nem akarnak komoly kapcsolatot, az a lényeg nekik, hogy minél több rajongót fektessenek meg, és ha ritka esetekben esetleg beleesnek valakibe, a végén azt is csak megsértik és tovább állnak, nagyon későn komolyodnak meg e téren, mert csak a farkuk vezeti őket:)

2013. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt, úgyhogy bye bye Chad Michael Murray fiatal énje + Logan Lerman :( :( :(
2013. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!