Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy, ha nem diplomás vagy felsőoktatásban sem tanul, akkor nem vonzódok hozzá? Ez elítélendő dolog?

Figyelt kérdés
Elvető dolog ha nálam kizáró ok ha nincs diplomája vagy nem tanul felsőoktatásban. Egyszerűen kiábrándulok belőle nem vonz az illető, inkább lehet 150 kg ocsmányság, de egyetemre járjon, nekem ez a fontos
2012. okt. 14. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De miért?
2012. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés MIÉRT?? :D
2012. okt. 14. 21:25
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem elítélendő...sok bolond van :D vannak tőled hülyébbek is.Valami a neveltetésben keresendő, vagy még rosszabb.Egy biztos nem normális dolog :D
2012. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Talán fontos, hogy feltudjak nézni rá. És én az okos emberekre tudok felnézni (orvos vagyok egyébként)
2012. okt. 14. 21:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyugi a nők 80% így gondolja csak nincs kimondva

ha egy sz*rf*szú biztonsági őr vagy akkor már nagy ívben elkerül..még akkor is ha tervbe van véve a dolog vagy akivitelezés pénzhiány miatt csúszik vagy szülői támagtás teljes hiánya miatt..


Érdek. Pénz. Pénz. Pénz. Egzisztencia. Csak ez számít..

2012. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja és mindenki primitív és hülye aki nem jár főiskolára.

Arrról már nem szól a pálma hogy nem mindenki tudja magának megengedni hiába szeretné, de attól még lehet az illető művelt..

2012. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd! az apukámnak szakmunkás bizonyítványa van . Mestervizsgázott. és folyamatosan képezi magát.

A szakmájában az országban az elsők között tartják számon.

Egy Ipartestület elnöke. Amit csak lehet , elért a szakmájában. 8 általános és ipari, meg mestervizsga. Itthon, és külföldön is számon tartják, ismerik.

Az anyukám 2 diplomás jogász. Az Ő barátai szeretik és elfogadják Aput. Vannak azonban olyan ismerősök akik lenézik őt, pedig a saját szakmájukban szinte semmit sem tudnak felmutatni.

Nézd így a dolgot.

2012. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg buta egyetemistával találkoztam már egyetemi éveim alatt...a bátyám,akinek érettségije van,nem tanult felsőoktatásban,bármikor lepipálná őket.Attól még nem feltétlenül buta valaki,mert nem járt egyetemre/főiskolára,és ez fordítva is igaz:nem mindenki zseni,aki egyetemre jár.Előbb megismerhetnéd a srácokat egy kicsit jobban...lehet például,hogy a szakmájban sokkal többre viszi egy szakmunkás,mint egy egyetemet végzett fiú.


22L

2012. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg a kövér csajok nem felelnek meg. Lehet 3 diplomája,akkor sem :D
2012. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Diploma néhány embert túlműveltté tesz, istennek képzelik magukat. Persze vannak akiknek csak egy papír hogy jobb állásuk legyen, és emellett normális, nem lenéző emberek maradnak!
2012. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!