Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy, ha nem diplomás vagy felsőoktatásban sem tanul, akkor nem vonzódok hozzá? Ez elítélendő dolog?

Figyelt kérdés
Elvető dolog ha nálam kizáró ok ha nincs diplomája vagy nem tanul felsőoktatásban. Egyszerűen kiábrándulok belőle nem vonz az illető, inkább lehet 150 kg ocsmányság, de egyetemre járjon, nekem ez a fontos
2012. okt. 14. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

semmi sem elítélendő. nem igazán tehet arról senki h kik jönnek be neki, kikhez vonzódik. de mint orvos ezt gondolom, tudod. igaz, ez inkább pszichológia témakörbe tartozik. többnyire gyerekkori és szülői hatások határozzák meg, ki milyen emberhez fog vonzódni, ebben fontos szerepe van a pszichoszexuális fejlődésnek is (különböző fázisok serdülőkorig), tudtommal. a család nagyban meghatározza az ember identitását, így azt is, kikhez vonzódik. persze később az ember megváltoztathatja a gondolkodásmódját, eltérhet, elfordulhat a családi dolgoktól, tradícióktól, így akár az identitása is nagyot változhat.


nem írtad, fiú vagy-e vagy lány. gondolom, lány :)


egyébként sztem aránylag kicsi a valószínűsége h orvossal egy nem diplomás jöjjön össze. bár minden lehetséges.

2012. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11. voltam. bár hallottam pl. fogorvos-fogtechnikus párról, ahol a nő a fogorvos, diplomás, a férfinak pedig szakmája van. jól kiegészítik egymást, az is biztos :D
2012. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!