Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen kellemetlen szituban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel összejöttünk, de tetszik egy másik fiú is, és lehet hogy inkább vele jobb lenne! Hogy mondjam meg neki, hogy mégsem akarok semmit tőle? Elmondjam neki hogy tetszik valaki más? Igazából próbáltam kicsit várni, hátha vele is majd jól érzem magam, és majd nem fogok gondolni a másikra, jó is vele ez tény,de mégsem tetszik talán annyira mint a másik, és ezért nem hagy nyugodni. Hogyan közöljem vele ezt? Vagy inkább találjak ki valami mást? Tudom hogy az elején rontottam el, hogy összejöttem egyáltalán vele (mivel már akkor is tetszett a másik) de csak azért volt mert elég ritka ha van barátom, és nem tudtam még akkor hogy a másiknak én is tetszem. De ha már ez így van akkor hogyan másszak ki ebből?
2009. aug. 7. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha igaz és ösze jöttél azzal aki kevésbé tettszik után meg gondolod magadat akkor egy hülye kurv@ vagy akinek nincsenek érzései ha veled csinálnák ezt akkkor te arra mit reagálnál
2009. aug. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Giovanni ***** válasza:
25%
Én azt mondod szakits és legyetek mind2vel barátok vagy groupen?o.O
2009. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
diagnózisom: hülyepics@itis igen súlyos fázisában szenvedsz, sajnos nem gyógyítható.
2009. aug. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mostanival akarsz járni? - Nem

Megoldás: vele szakítani kell - és hogy milyen indokkal szakíts vele? A valóssal


Aztán próbálkozhatsz a másiknál, de van egy olyan érzésem, hogy ő se lesz megfelelő neked, csak addig kell, amíg megkapod.


Bocsánat, nem leugatni akarlak, csak amit csinálsz, az nagy szarkeverés, és az előadásmódod is kicsit ilyen. Legelőször ki kellene találnod pontosan, mit akarsz, és akkor nem lesz szarkeverés ;)

2009. aug. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd el a mostani párodnak teljesen őszíntén a dolgot. Emiatt szétmentek. Megpróbálhatod a másik sráccal, de egyetértek az előttem szólóval. Én is úgylátom, hogy nem vagy tisztában mit is szeretnél. Sokat segítene ha tudnénk hány évesek vagytok. Igen. Jóllátod a hibát, az elején vétetted el, de most helyre kell hoznod.

Ha kérdésed van, akkor írj mail-t nyugodtan

2009. aug. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne hülyítsd azt, akivel most vagy, ha a másik tetszik, inkább mond meg neki. Csak nehogy beégj, és két szék között a padlóra ess.
2009. aug. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 1. és a 3. válaszoló elég idióta, ugyanis úgy látszik a 'kurv@' szó jelentésével nincsenek tisztában. Szánalom.

Kérdező: Szerintem is szakíts a sráccal, és mondd el, hogy miért. :)

2009. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze, egyszerűbb mindenkit le hülyep*csázni, mintsem segíteni. Egyébként nem érzem magam annak. Nem hogy a kurv@ szó jelentését nem értik, az egész oldal lényegét sem, mivel még mindig nem bírják néhányan felfogni, hogy az oltogatásnak itt semmi helye. Persze, ki kell használni nekik, hogy névtelenül szabadra engedhetik a fantáziájukat és ezt le is írhatják… a tutit nem most kell megmondani.

A többieknek meg köszönöm szépen hogy segítenek, és tisztában vagyok vele hogy mit akarok, de az érzéseimet itt nehéz nektek közvetíteni vagy hogy is mondjam, ezzel a sráccal azért jöttem össze mert már régen nem volt barátom, és nem akartam tovább egyedül lenni, mert hiányzott az az érzés mikor van valakinek barátja, aki ölelgeti, puszilgatja, ilyenek! Most ezt rohadtul nem fogjátok érteni, mindegy. Ha meg mégis, akkor lehet engem gyerekesnek gondolni, de ez van. Szakítani fogok vele, az biztos… az ő agyát sem akarom tovább húzni. A másik fiúval meg tuti hogy jobban érezném magam, és nem csak addig kell amíg megszerzem, mert mint mondtam, ritka eset nálam ha van barátom. És már azt is leírtam, hogy az előzővel nem azért jöttem össze mert tetszik,stb. Hanem mert kellett már egy olyan barát…

2009. aug. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!