Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire undorító dolog beleolvasni a párom facebookjába?

Figyelt kérdés
Nincsenek egymás előtt titkaink,ő is tudja az én jelszavam,én is az övét,eddig még nem olvastam bele sose,se telefonjába,de most vki bogarat ültetett a fülembe,és nagyon frusztrálva érzem magam:(
2012. okt. 15. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En nem felnek hogy beleolvas a ferjem, mert nincs titkolni valom. :D En sem ertem hogy ez miert olyan nagy dolog. :D Nalunk nincs ez a hatalmas takargatas... Ha tiszta a lelkiismeretem es nem ismerkedem senkivel sunyiban, a parom elott nem tabu a Facebook, de meg a mailjeim sem. Aki felhuzza magat rajta, annak nyilvan van valami takargatni valoja. Tizeneveseknel meg elmegy, de igy felnott fejjel komolyan nem ertem hogy mit kell egymas elott titkolni. Az eletunk szinte minden perce osszefugg. :)
2014. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!