Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a problema?

Figyelt kérdés
Miert van az h azok a pasik akik halalra torik magukat ertem akar a csillagokat is lehoznak nem jonnek be vmi miatt, azok akik meg bejonnek es en torom magam halalra az vagy idiota vagy pedig erzelmi valsagban szenved, vagy pedig egeszsegi dolgaval ferfiassagaval van gond. miert fogom ki mindig a leghulyebbeket?
2008. máj. 20. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem veled van a probléma. Ez általánosság, hogy ami egyszerű, az túl szép és az embernek mindig az kell ami nem pont a legjobb választás. Ilyen a nép sajna. Én is ugyanilyen cipőben járok.De szerintem nagyon sokan még rajtunk kívül. Ez valami emberekbe kódolt hülyeség lehet.
2008. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Huuu...pont ugy hagzol mint a legjobb gyerekkori baratnom...

Szerintem ez valahogy ilyen szerencsetlenul alakul...van akinek sikerul es van szeme arra, hogy esetleg meglassa a gyemantot a szurke jokeputlenseg mogott es van akinek nem. Szerencse, hogy megtalald azt akivel kozos hullamhosszon vagy vajon mennyi lehet? 100:15?

Mindig arra gondolok ilyenkor mennyire szerencses vagyok es a gyerekkori baratnom, hogy mennyire szeretnem, hogy boldog legyen es ezzel egyutt te is.

Mert biztos vagyok benne okos vagy es csinos ami sokszor elijeszti a ferfiakat ez a ketto egyutt igazabol nem is tudom aldas-e vagy csapas.

Remelem azert sikerul megtalalni azt akit neked szantak!!!!

Kezdj elpozitivan gondolkodni. A gondolatok szulik a jovot.

En pl.mindig kertem odafennrol egy fiut aki szeret engem ahogy vagyok koveren, sovanyan, gazdagon, szegenyen, mindenhogy...es ugyan eltartott egy darabig de meghallgatasra talaltam...4 eve. ...es megcsak nem is csunya - meglepoen jokepu - nincs gond a szerszammal se a lelkevel...

VAn, letezik, probalj arra koncentralni amit szeretnel es ne arra amit nem! Ok?

2008. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat. 2ik hozzaszolonak: igen sokak altal intelligensnek okosnak es csinosnak mondott csaj vagyok most nem bekepzeltsegbol es sikeres is. es ja lehet h elijesztem a pasikat de arany szivem van, akit szeretek azt nagyon szeretem, es ehhez kepest felenk szegyenlos lany vagyok tehat nem a plaza cica tipus. es a gond h mindig megegetem a kezem... akik meg mindent megadnanak egy olyan noert ami en vagyok az meg vhogy mmm nem nincs chemistry... szoval nehez ugy.
2008. máj. 20. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
szia nagylány!:) Ezt bizony úgy hívják, hogy Sors. De nem ám úgy, hanem van egy ilyen pszichológiai fogalom tényleg. A tranzakcióanalízisből sokat megtudhatsz arról, hogy mi folyik körülötted:) Ha szeretnéd, és úgy érzed, hogy tudnál őszinte lenni - magaddal, akkor az imélcímem publikus;) Denem biztos hogy kellemes beszélgetés lesz - viszont, hogy igaz, abban biztos lehetsz...
2008. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Irtal privit az utanam valaszolonak?

Mi az a tranzakcio analizis?

En eppen visszaigazolva latom magam Rhonda Bryne A titok c. konyve alapjan. Nagyon fontos megegyszer, hogy arra koncentralj amit szeretnel es ne arra amit nem. Mert ha arra gondolsz: nem akarok olyan pasit akivel gyerekeket lehet ijesztgetni, akkor az univerzum csak az egyik felet ertelmezi a dolognak meghozza a gyerekijesztgetos felet.

Ugy kerd: olyat szeretnek akivel nagyon jol megertjuk egymast es szeret engem es en is ot MINDENHOGY! Akivel tiszteljuk es segitjuk egymast. Aki ugy gondolkodik ahogy en...stb...de semmikeppen se azt kerd amit nem akarsz! Okesz?

Egyebkent tudtam, hogy az lehet szep vagy es nem hulye. Valoszinu sikeres....

Tolempl.feltek a ferfiak mert olyan nagyon hatarozottnak tunok...kozben egy etteremben nem tudomeldonteni 2 leves kozul melyiket valasszam....

So Darling! Think positive! All right? ...and your dreams will come true. It happened to me, it'll happen to you!

2008. máj. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Thanx!!!! I always think positive... lets back to Hungarian... vegulis magyar site lol..

A szakmam miatt azt hiszik a ferfiak huha milyen hatarozott csaj, de az a melohely ott muszaj... Igen, sikeres is vagyok a szakmamban, megvan mindenem, es ehhez megvan a kulso is. hazias is vagyok. ugyanakkor nagyon szep erzelmi vilagom van, mar akinek megnyilok. kozben en is olyan vagyok h nem tudom eldonteni melyiket valasszam az etteremben es szegyenlos is vagyok. A pasim pl nem reg szakitott velem mert ugy erezte h o nem eleg perfect hozzam, mert eu problemaval kuzkodik, kozben nekem sokkal tobb volt mint perfect. Probaltam elmagyarazni neki de meg nem jott meg az esze... Nekem o ugy tokeletes ahogy van a problemaival egyutt. Csak azt hiszi h elobb utobb elloknem magamtol. hmmm nem tudom miert... mert nem olyan vagyok... Meg mindig nem tettem igazan tul rajta magam. aztan vannak pasik korulottem akik felteszik nekem a kerdest ugye nem baj ha hivlak meg ilyenek, es tudom h csettintenem kene es labam elott hevernenek, de hianyzik az a vmi... nem tudom. ugy havernak semmi bajom veluk de nem latom magamat mellettuk. Nem gorcsolok mert tudom h egyszer csak most ez a szakitas nagyon magam ala tett... koszi a biztatast... I won't give up anyway...

2008. máj. 21. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!