Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a probléma velem valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a probléma velem valaki segítene?

Figyelt kérdés
20/F vagyok és van egy nagy hátrányom... nagyon csöndes vagyok ha tetszik egy lány... és most is lenne egy és már minden alapot tudok róla.. pl:mit szeret mit nem miket csinál mi a hobbija bla bla bla... a probléma a következö: van az az úgynevezett "kinos csend" és nem tudok felhozni semmi témát... nem tudok miröl beszélgetni... tudnátok adni néhány témát amiröl lehetne? (ismétlem nem alap ismerkedös téma kell!!!)
2011. aug. 27. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Másokkal miről szoktál?
2011. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A multadrol, hogy mit tervezel a jövőben, mit fogsz csinálni, kedvenc piákrol, kedven csokirol kedvenc akármiről... vagy olyankor csak nézz a szemébe és mosolyogj rá :)
2011. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

vannak ilyen jó kis joker kérdések, amiket bármikor bedobhatsz, pl:

Milyen napod / heted volt? MIt csináltál?

Mit csinálsz jövő héten?

Milyen állatot szeretsz?

Mi akart lenni kiskorában?

Időjárás

Suli/Munka/diákmunkák - élmények

Utazások, ki hol volt, hova szeretne elmenni


u.i. olyan csajt válassz aki szeret beszélni, és akkor nem lesz gond

2011. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2.nak mondom h mindent tudunk már egymásról...

1. kérdését nemnagyon értem.. nem nagyon vagyok az a társas lény...

2011. aug. 27. 22:30
 5/18 A kérdező kommentje:
3.nak köszönöm ezek elég jók de kéne még :) az utóiratra meg aza baj hogy ö is csöndes.. de tetszünk egymásnak csak az a kinos csend azér mégis gáz... :(
2011. aug. 27. 22:31
 6/18 anonim ***** válasza:
akkor arrol ami eszedbejut
2011. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ez a baj h semmi nem jut eszembe... ránézek és zavarba jövök és hirtelen nem jut eszembe semmiese... :$ :(
2011. aug. 27. 22:36
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha csókolóznátok, járnátok, esetleg szeretkeznétek könyebb lenne? Akkor könyebben beszélnél vele? Szervezz valami programot, amit szeretnél csinálni.
2011. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nemtudom nemhiszem h könyebb lenne... mert nemcsak az h zavarban vagyok hanem nem jut eszembe bármi amiröl beszélgetni lehetne... nem társaságban nöttem fel mert be voltam zárva 18 éves koromig a házba és nem mehettem sehova... :( igy beszélgetni sem tudok... :(
2011. aug. 27. 22:48
 10/18 .Daniel. ***** válasza:
100%

Butaság hogy mindent tudsz róla. Tudod hogy mit gondol az ufókról vagy a kalózokról?

Van egy remek technika amitől be nem áll majd a szád. A feladat a következő. Mondok egy témát legyen a kalózok. Mármost innen ezer+1 féle dolog kell hogy az eszedbe jusson. Pl kardjuk, szakálluk, beszédük, kincses sziget, elrejtett kincsesláda, karib tenger kalózai, kalózhajó, legénység, tenger, faláb, aranyfog, fekete szakáll ... a sor egy témából kb végtelen. Ha ezt megérted és alkalmazod kb bármeddig bármiről el tudsz beszélgetni a csajjal. Másik technika: Ahelyett hogy azt mondanád: Szeretem a citromos fagyit mondj valami ilyesmit: Mikor kicsi voltam és éppen az új bringámmal tekertem hirtelen megláttam....a cukrászdát és egyből össze futott a nyál a számban így.... aztán megkértem anyumat hogy.....de közben.....remélem érted. Millió és millió téma. A másik fontos dolog! Ne kérdezz tőle semmit. Mert az olyan mint egy kihallgatás. Hogy vagy?jól mit csinálsz? ülök. Mit csináltál tegnap? Mozi. Hány éves vagy?....... érted? Inkább próbálj állítani valamit. Hány éves vagy helyett mondhatod ezt: hm fitalnak tűnsz, szerintem Te még csak 14 vagy! Erre jön a csirip csirip... Ha az a gondod hogy zavarban vagy mert szép vagy mert tetszik képzeld el ahogy ül a wc-n túrja az orrát és éppen kábelt fektet. Így máris nem olyan istennő és felszabadultabb leszel.

Remélem segítettem.

2011. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!