Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srác be fog fürödni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác be fog fürödni ezzel a csajjal, vagy jól működhet egy ilyen házasság?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom 2 éve van együtt egy csajjal, tipikus jó srác, a munkájának él, sikerült profi fotóssá válnia, sikert sikerre halmoz, a nők sosem érdekelték annyira, mint a karrier, inkább csak lánybarátai voltak. Megismert egy bombanőt haverok révén, a csaj szép, meg minden, de elég szeszélyes és ahogy mesélte, még sosem volt komoly kapcsolata a haverom előtt, mert hogy ő nem akarta lekötni magát. Eléggé meglepődött az egész baráti társaság a hétvégén, mikor a barátom mondta, hogy megkérte a nő kezét. Én ebbe nem szólok bele, de elég sokat gondolkodom azóta is a dolgon, hogy ez hogy fog alakulni, mert nekem tűz és víznek tűnnek már a kezdetek óta. Haveromat kenyérre lehetne kenni, tényleg mindent megtesz a csajért, de volt már vita abból, hogy a csajra túl sok pasas hajt, drámakirálynő, meg kicsit fura a felfogása pár dologban stb. Egy ilyen házasság jól működhet szerintetek vagy nagyon elhamarkodottan döntöttek?

26/F


2012. okt. 16. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most maximum annyit kaphatsz itt, hogy mindenki a saját tapasztalatai vagy hallomásai alapján megítéli a kapcsolatukat, hogy szerinte ez így jó vagy nem jó. Hogy működni fog-e, az meg majd idővel kiderül. Vagy működik, vagy nem.
2012. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit fűznék ehhez hozzá, hogy alapból szerintem rossz jel, ha egy pasi "mindent megtesz a csajért", ahogy írod. Kutyába sem fogja nézni. Neki kell lennie a főnöknek minden téren, különben leveszi a pénzét, de a suncit másnak (is) tartja oda.
2012. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem működik jól a kapcsolat,majd elválnak és mindenki a maga útján.A csávó meg majd tanul a hibájából.De 2 év szerintem qrva kevés h valakivel összekösse az életét,ráadásul aki pont az ellentéte.
2012. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt egy nőt azzal lehet a legkönnyebben elüldözni, ha kedves vagy vele és mindent megteszel érte. Másrészt kutyából nem lesz szalonna, aki ribanc volt, az ribanc is marad.
2012. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt igazán hosszútávú, jól működő kapcsolatom, mielőtt megismertem a párom, mi is tűz és víz vagyunk nagyon sok mindenben, mégis nagyon jó a házasságunk. Nem lehet tudni, a barátodéké jól fog-e működni, de nem feltétlenül ez a meghatározó. Ha igazán megszerették és megtanulták tisztelni egymást, együtt tudnak működni hosszabb távon a különbözőségek ellenére, akkor működhet. Sajnos az is előfordulhat, hogy jól ráfaragnak egymással. De a barátod nyilván szerelmes, lebeszélni nem tudod a lányról, meg szerintem nem is ajánlatos, ez az ő dolguk.
2012. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!