Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha nem vágyom társra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem vágyom társra és egyedül szeretném leélni az életemet?

Figyelt kérdés

Kicsit megrémít, hogy erre vágyom. Le lehet élni "egészségesen" egyedül egy egész életet?

26/N



2012. okt. 17. 01:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Aszexuális vagy, vagy pedig erősen önbizalom hiányos.
2012. okt. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szexelni én se szeretek, ettől függetlenül akarok társat magam mellé
2012. okt. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 BubisBublek860 ***** válasza:
0%
Nem igen :/ Az ember társas lény. Szűz vagy még? Volt már barátod?
2012. okt. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ha szerzel egy macskát,vagy egy tacskót,akkor le.
2012. okt. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A társas lény duma igaz az emberek kb. 90%-ára (vagy még annyira se, a lényeg hogy többségben vannak, az tuti), de vannak olyan emberek akik nem önbizalomhiány vagy múlt béli sérelmek miatt nem vágynak társra. Vannak ilyen emberek is, nem értem miért nem lehet ezt megérteni, miért kell rögtön ezzel a társas lény dologgal jönni. Bár a kérdező valószínűleg a 90%-ba tartozik, ha ilyen kérdések merülnek fel benne. Én sem vágyom társra de tudom hogy ez semmiben sem befolyásolja azt, milyen életet élek. Akik meg azt mondják, nem tudják miből maradnak ki az ilyen emberek, azok gondolom az égvilágon MINDENT kipróbálnak az életben, függetlenül a személyes vágyaiktól, csakhogy tudják, nem-e maradnak ki belőle...
2012. okt. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én pont fordítva vagyok vele. Szexelni szeretek, de társat nem akarok. Szóval nem vagyok szűz, de párkapcsolatom még nem volt. Szóval olyan komoly, hogy akkor most járunk meg minden:) Eddig ez egyébként nem zavart, mert arra gondoltam, hogy majd megváltozik ez az érzés bennem, ahogy idősödöm. De úgy tűnik nem. Pedig egy nőnek nincs sok ideje azért, ha mondjuk még gyereket is szeretne.
2012. okt. 17. 02:08
 7/21 anonim ***** válasza:

Akkor meg éld az életed ahogy jól esik.:D

Keress szexkapcsolatot. Mégis jobb mint bárkivel.

Én is azt keresek, mert nekem meg időm nincs rendes kapcsolatra.


20F

2012. okt. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem sokat veszítettél szerintem,úgysincs sok esély arra hogy találsz magadnak egy normális férfit


Mindenki erőlteti a párkapcsolatot de szerintem csak a nyűg van vele


A szexkapcsolat az igazi,bár az is veszélyes olyan szempontból hogy túlságosan egymásba szerethetnek a partnerek és akkor komoly kapcsolat lesz belőle

2012. okt. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Amúgy nem fekszem le azért bárkivel. Nem úgy kell elképzelni, hogy minden héten mással, akivel épp összefutok:)

Még eddig senkibe nem lettem szerelmes. Olyan volt, hogy megszerettem az illetőt, akivel együtt voltam,de csak mint embert/barátot.

Egyébként ez is kicsit elszomorít néha, hogy nem voltam még szerelmes. Pedig, ha valakibe az lennék, lehet soha nem akarnám elengedni:)

2012. okt. 17. 02:46
 10/21 anonim ***** válasza:
Baj, ha te így nem érzed magadat teljes embernek. De ne add fel. A szerelem akkor jön amikor nem számítunk rá.
2012. okt. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!