Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak és hogyan? PLs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak és hogyan? PLs Help Me, nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Egy tini lány vok, kiskorú, és neten megismerkedtem vkivel, aki 14nek hazudta magát, és fel sem tunt hogy közben 18, a végén derült ki. Folyamatosan zaklatott, és minden más. Föl akarom jelenteni, de erről az egészről a szüleim nem tudnak semmit. Följelenteni vkit hogy és hol kell? Csak szülői beleegyezéssel lehet? Kérlek erről a témáról irjatok le mindent, amit csak tudtok! Köszi előre is nagyon-nagyon!!!

2012. okt. 17. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
na látod b@zmeg nem netezni kéne hanem kimenni a levegőre.
2012. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanultam is az esetből rendesen, e amugy is te is most netezel...... Kérlek segítsetek! Irjatok!!
2012. okt. 17. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kel
2012. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az lehet de én most jövök fociról. nem tudod úgy följelenteni hogy a szüleid ne tudjanak róla mert még kiskorú vagy.
2012. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kell mondanod a szüleidnek. Ők tudják majd feljelenteni, és egy esetleges eljárásban is ők lesznek a képviselőid!
2012. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!