Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon egyedül vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egyedül vagyok, nem találom a helyemet. Milyen lehetőségek vannak? :S

Figyelt kérdés
Nem vagyok party-face, bulizós fajta, aki ugyanilyen, tudja miről van szó. Eddig hittem abban, hogy vannak még hozzám hasonló emberek, de mára már nem nagyon. Most jöttem egyetemre, és minden nap az ivászat megy, mindegy milyen indokból, csak ivás legyen,rúgjunk be. Nem bírom a piát, így nem is megyek el ilyen alkalmakra. De ez lenne a problémám : mivel csak ilyen alkalom van mindig, így sosem megyek sehova, mert tudom, hogy nem érezném jól magam.

2012. okt. 17. 21:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9/10 : Köszi szépen, hogy ezt mondod :) igazából önbizalom kérdése az egész, ami egyenlőre nincs :) És nem csak a lányokkal van gondom, hanem így az ismerkedéssel :S De nem akarom itt sajnáltatni magam, meg leírni ugyanazt többször, köszi a válaszokat :)
2012. okt. 17. 22:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg hozzád hasonló ember van, csak az ilyen típusú emberek nehezebben találnak egymásra. De ettől függetlenül nem kell tokot növesztened magad köré, hanem próbáld tartalmasan eltölteni a napjaidat. Ne akarj görcsösen ismerkedni, de igyekezz társaságba járni.
2012. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hat megprobalok ezentul . Koszi :) (bocs az ekezetek miatt mobilrol irok)
2012. okt. 20. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!