Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 3 hónapja vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem hogy nem őszinte, honnan tudhatom meg hogy valójában szeret-e és hogy hűséges típus? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, ez a lány akiről én beszélek nagyon kedves. Csak furán viselkedik, olyan mint ha hülyének nézne és amikor megkérdezem, hogy ez a telefon szám kijé akkor azt mondja, hogy a nővérének az egyik ismerőse... Mondom neki, hogy akkor küld el a nővérednek és töröld ki a telefonból.. Erre csak a számot küldi el, a nővére meg oda írja, hogy ez az új számod.. Tehát hazudik, nem összinte... Nem tudom, hogy mijért... És ez annyira idegesítő, hogy szét vett az ideg......


Én próbálok mindig normálisan megbeszélni vele mindent és próbálok kedves lenni, de annyira felidegesít akkor amikor egy apróságon elkezd magyarázkodni....

PL: Azt kérem tőle, hogy a telefonjából töröljön ki egy képet egy fiúról aki a múltjában volt, de ráadásul olyan fiúról akit nem is ismer, mert talán 1 hétig volt úgy hogy találkozott vele.. (ne arra gondoljatok hogy ezzel a fiúval járt stb...) És erre nem törli ki...



Na a lényeg, hogy a fenti kérdésemre válaszoljatok, tapasztalt embereket keresek...


Köszi a megértéseteket.


2012. okt. 18. 12:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha az apja alkoholista,lehet hogy még sérült is egy kicsit lelkileg,lehet emiatt nem tudja úgy kimutatni az érzelmeit,és ezért olyan visszahúzódó kicsit.

Tapasztalat szerint az ilyen emberek kicsit több szeretetet,illetve gondoskodást igényelnek.

2012. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Figyelj,nem biztos hogy hazudott.Lehet hogy a nővére nem ismerte fel azonnal a számot,amit átküldött neki,azt hitte,ez a barátnőd új száma.Az pedig nem az őszinteség hiánya,hogy nem törli ki azt a képet a telefonjából arról a fiúról.Lehet,hogy fontos volt neki az emlék,ami a sráchoz köthető,nem feltétlenül jelenti azt,hogy érez még valamit ez iránt a pasi iránt.

Én lány vagyok,én barátom is elég féltékeny,de én örülök neki,mert ebből is látszik,hogy szeret,és érdekli,hogy mit csinálok.Én is féltékeny vagyok rá,ennyi :D

Hogy magyarázkodik,az biztos azért van,mert zavarba jön attól,hogy sejti,hogy bizalmatlankodsz.Hát mit csináljon szegény,ha ilyeneket kérdezel tőle?Persze hogy magyarázkodik,azt szeretné,ha minden kétely elmúlna benned,azért próbál mindent kibeszélni,mert nyugalmat szeretne,hogy megbízz benne,és lásd,nincs okod felkapni a vizet.

Egy kapcsolat a kölcsönös tiszteleten,rengeteg türelmen,elfogadáson,alkalmazkodáson és megértésen múlik.Próbálj meg lenyugodni,és nem folyton nyaggatni őt,mert ebből egyszer elege lesz.De ne aggódj,nem benned van a hiba,minden szerelmes ember féltékeny :)

2012. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Jó jó jó, köszi a válaszokat...



Szerintem túl reagáltam,, tudom hol rontottam el...

Azt hiszem.


Na mindegy.

Köszönöm még egyszer.

2012. okt. 18. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!