Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen féltékenyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen féltékenyek, irigyek a nők egymásra?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a nők nagyon féltékenyek,és irigyek másik nőkre ha ők szebbek,vagy csinosabbak,vagy boldogabbak stb.MIÈRT???

2012. okt. 19. 11:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
Mert nekik nincs meg az,ami a másiknak és azt szeretnék,ha csak úgy az ölükbe hullana minden és nem szeretnének ezért tenni!:)
2012. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
34%
Mert nők! Nem igazán lehet megfejteni őket, ilyenek és kész.
2012. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Remek,olyan irigy a nagyrésze,hogy az már majdnem beteges.Ha egy szép hölgy megy velük szembe,vagy esetleg egy miniszoknyvál stb akkor mindennek lehordják...
2012. okt. 19. 12:01
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység önbizalomhiány, önértékelési zavar hozadéka.

Ha úgy látod, hogy a nőknél ez gyakoribb, akkor a magyarázat egyszerű: kevesebb az önbizalmuk, több köztük az önértékelési zavarral küzdő, mint a férfiak között.

2012. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
20%
Lásd Csobot Adél esete...
2012. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt ezt még a múltból hozták magukkal a nők. Van is egy vicc arról, hogy a férfiak összetartóbbak. A nők jobban fúrjak egymást.

Régen minden nőnek a jó parti kellett volna, pedig alapból a hímnem verseng a nőnemért.

De mivel akkor muszáj volt a lányoknak férjhez menni (ha meg akartak élni, mivel nem dolgozhattak), ezért a férfiak összetartók lehettek: tudták, úgyis mindenkinek jut egy lány, nő, feleség. Persze, formálisan udvaroltak. A nők viszont a férfiakon át versengtek: mind a legjobbat akarta, mert a társadalmi helyzetüket a férj biztosította.


Másrészt: természetes versengés a nőkben is van.

Most már valamivel összetartóbbak is, mint régen. Ismerek nagyon rendes nőket, akik egyáltalán nem irigyek.

2012. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%

Csobot Adél esete?

őt azért utálja mindenki mert idegesítő, nagyképű, nincs jó hangja és még a legalapvetőbb dolgokat se teljesíti a versenyben (pl. időben elkezdeni énekelni a számot)

2012. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
46%

Csobot Adél este? Na ne röhögtess :DDD

Melyik részére féltékenyek a lányok? A természetésre? Az arcára? A hangjára? :D

Én akire féltékeny vagyok az Dukai Regina pl...nem egy ilyen öntelt, ostoba tinilány :)

23/L

2012. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%
A "Csobot Adél esetről" annyit,hogy őt nem szeretheti mindenki és pl én nem féltékenységből nem szeretem,hanem a megnyilvánulásai miatt!:) Ja és nem mindenki féltékeny a másikra! Mint már említettem,aki ilyen nem tudja elérni azt amit a másik elért és általában ez a fő ok szerintem! Ja és én lány vagyok!:)
2012. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Én meg azt sem tudom, ki az. Nem sokat nézek tv-t...
2012. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!