Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen féltékenyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen féltékenyek, irigyek a nők egymásra?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a nők nagyon féltékenyek,és irigyek másik nőkre ha ők szebbek,vagy csinosabbak,vagy boldogabbak stb.MIÈRT???

2012. okt. 19. 11:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Nem vesztettél sokat,hogy nem tudod sőt jobban is jársz szerintem!:)
2012. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
35%
Úgy látom kiverte a biztosítékot Csobot Adél, nem is véletlenül írtam be. Remélem mindenki női nemű, aki leszavazott. :P
2012. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
46%
Mert féltékenyek, illetve jól esik a lelküknek, ha egymást szapulhatják. Az én párom nem különösebben szép, de nekem megfelel. Viszont ha megyünk együtt az utcán, és lát nálánál jobb nőket (bőven vannak ilyenek), akkor máris elkezd ömleni belőle a "büdös ku*va", "nem is tud menni abban a cipőben", "gacsoslábú", "nincs [... ide helyettesíts be valamit, pl. mell]-e", stb. Egy idő után már nagyon idegesítő és pont az ellenkezőjét éri el vele, amit akar, mert ha nem csinálná ezt, rá figyelnék, így viszont a többi nőre.
2012. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanazért, amiért nálunk pasiknál is mindenki egy gazdag, gyúros ostoba s*ggfej, akinek jó nője van :D.
2012. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
46%
Egyes férfiak meg akarják érteni miért féltékenyek a nők egymásra...de előbb inkább tudni kellene különbséget tenni féltékenység és unszimpátika között! Mert hatamlas különbség van ;)
2012. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Akkor talán a férfiaktól túlzottan függő nők teszik ezt. Erre írtam, hogy múltbeli hozomány. Régen is ment ezerrel a fúrás, a nők jobban rivalizáltak a férfiaknál (ami természetszerűleg pont fordítva lenne)


Én fel sem veszem, oda sem figyelek más nőkre, nekem folyton arról panaszkodik a barátom, hogy (szerinte!) nem vagyok elég fontos neki, mert sosem féltékenykedem.

Persze, így nem is figyel másra. Egyszer akart szándékosan féltékennyé tenni, az sem jött be. :)

2012. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

*vagyis nem elég fontos nekem (így akartam írni)

Csak azt nem tudom, miért kellene féltékenykednem amikor minden rendben?


Talán megnéz más csajokat az utcán, de én meg beismerem más fiúkat. Attól függetlenül nem csalnám meg, de hűséget fogadunk nem vakságot. :)

2012. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
62%
ma 12:16--> ez azért ronda volt! Te nem is szereted a barátnődet,ha ilyeneket írsz róla!Ha ő nincs megelégedve magával és te szeretnéd nem ráhagynád az ilyesmiket,amiket mond hanem olyanokat mondanál neki,hogy neked jobban állna meg te szebb vagy még ha nem is gondolod így!
2012. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagyok, és igyekszem kívül maradni mindenféle versenyen, de a kérdező szívemből szól, és meg kell mondjam hogy rohadt idegesítő tulajdonság, és a nők 90%-ában megvan...

Például alakul a kapcsolatom egy sráccal, és egy kedves barátnő merő féltékenységből el akarja csavarni a fejét, ráadásul úgy hogy neki emellett barátja van...

Kérdem én, ki akart versenyezni vele, hogy ki tetszik jobban a pasinak? Én ugyan nem...de neki muszáj...


Vagy csinálok valamit amivel sikert érek el, és tessék, muszáj ugyanannak a kedves barátnőnek rögtön utánam csinálnia, hogy de én is én is...az nem érdekli, hogy neki ahhoz nincs tehetsége, ha belepusztul akkor is kiizzad magából valamit, hog yő is megkapja az elismerést vagy figyelmet, és még véletlenül sem a saját terültetén próbálja kompenzálni, nem neki, az én pályámon kell bizonyítania...igazából ez elég szánalmas...


Csaka zért elvenni valakitől egy kapcoslat esélyét, hogy bizonyítsa ő a jobb...


IGen ez az erős önbizalom hiány jele, vagy csak nem dícsérték eleget gyerekkorában...

Egyébként ha ilyenkor nem látványosan nézed a másik csajt, vagy ha szóvá teszi bókolsz neki egyet könnyen rövidre zárhatod...


Megjegyzem ha észrevetted mennyire gonoszak a nők egymás háta mögött, hát számold bele hogy még biztos nem voltál olyan társaságban ahol cska nők vannak, ha te magad férfi vagy...egyszerűen borzasztó....a miniszoknyás lányok többsége egyébként nagyon sok esetben tényleg k*rva...szomorú de ez van, a kiemelkedően szép nők, vagy apácák lesznek, vagy férfiak, vvagy egész egyszerűen ingyenprostik egy buliban, nagoyn ritka a kivétel..

2012. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Mert ilyenek,és kész.

A pasiknál is így van,ha van egy srác,aki jóképű,jól is öltözködik,és még sikeres is,jó teste van,akkor sok fiú leb.zizza.

2012. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!