Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen féltékenyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen féltékenyek, irigyek a nők egymásra?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a nők nagyon féltékenyek,és irigyek másik nőkre ha ők szebbek,vagy csinosabbak,vagy boldogabbak stb.MIÈRT???

2012. okt. 19. 11:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
78%

majd ha napi nem 23 kérdés fog itt azzal foglalkozni, hogy a csajok miért csak a jópasikra buknak, hanem ezek az arcok tesznek is valamit azért, hogy jobbak legyenek, vagy legalább egy kis önbizalmat összeszedjenek, akkor majd elhiszem, hogy a nők irigyek..


amúgymeg ezeknek a csajoknak nagyrészt nincs önálló személyiségük, sem stílusuk és érzik, hogy a másiknak van, ők is azt akarják. szánalmasak azok is.

ezt mint nő írom.

szóval azért ez mindkét nemre igaz, ne általánosíts.

2012. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"ma 12:16--> ez azért ronda volt! Te nem is szereted a barátnődet,ha ilyeneket írsz róla!Ha ő nincs megelégedve magával és te szeretnéd nem ráhagynád az ilyesmiket,amiket mond hanem olyanokat mondanál neki,hogy neked jobban állna meg te szebb vagy még ha nem is gondolod így!"


A 12:16-os vagyok. Azt szoktam csinálni, amit mondasz. Csak már nagyon fárasztó néha, hogy simogatni kell az egóját, miközben valójában mindketten tudjuk, hogy az a másik tényleg sokkal jobb nő, vagy jobban áll neki az a ruha, cipő, stb. És ezt el lehetne kerülni azzal, hogy ezt nem hozza szóba, mert én magamtól sosem tenném ("te, látod azt a lányt, na, hát sokkal kerekebb melle van, mint neked"). Az miért nem elég, ha én elmondom neki, hogy ő tetszik, és nekem ő kell, miért kell bónuszként még ledöngölni a többit? És mondom, pont az ellenkezőjét éri el vele, mert amúgy teszek rá nagy ívben legtöbbször (tényleg) hogy egy másik nő miben rázza magát előttem.

2012. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, de nagyon jó kérdés.

Régen én is olyan voltam mint pl. a #13-as válaszoló barátnője. De rájöttem, hogy ez nagyon ostoba viselkedés így hát megpróbáltam róla leszokni. Valamennyire hálaistennek sikerült is.

Mostanság ha meglátok egy csinos ,gyönyörű nőt inkább elismerem a szépségét nem pedig lehurrogom és próbálok rajta hibát keresni.

Be is vallom őszintén sokkal jobb így állni az emberekhez mint folyton folyvást irigykedni.

2012. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"e előbb inkább tudni kellene különbséget tenni féltékenység és unszimpátika között! Mert hatamlas különbség van "


Annyira nem hatalmas. Én is mindig szapultam egy nyálgép iskolatársamat, mert milyen egy ostoba, tenyérbemászó kis pondró. A valóság az, hogy azért utáltam ennyire, mert minden csajt megdugott, akivel én csak randizásig jutottam. Ha nem így lett volna, pont magasról lesz*rom azt is, hogy létezik. Még mai napig egy kicsit szálka a szememben, pedig nem ártott nekem SOHA semmit, tulajdonképpen jóban is vagyunk; ez kérem az emberi kicsinyesség és irigység teteje. Ha unszimpatikus neked valaki, azzal nem fogsz foglalkozni, de ha jobban megy a sora mint neked, az kiveri a biztosítékot.

2012. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%

20: Na ez igaz. Nekem mindig helyes és tökéletesen hetero fiúim voltak (és rendre megkaptam más, visszautasított fiúktól, hogy "Mi a fenét akarok a kis b.zikkal?") :D


Márpedig amíg a nők nem lesznek kissé összetartóbbak, addig ne is várjuk, hogy (a szó pozitív értelmében!) egyenjogúság legyen.

Meggyőződésem, hogy munkahelyeken pl. néha nem is a férfiak hátráltatják a nőket, hanem maguk a női kollégák/főnökök. Ha ő bejutott, jól érzi a sok pasi közt magát, örül, hogy népszerű, sikeres, bókolnak neki. S ha egy másik nő is odakerül, azonnal fúrni kezdi. Szánalmas.

2012. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
"ma 12:16" akkor viszont a barátnőd kicsit zizi! Nem értem,hogy bírod ki! Miért fontosabbak neki más lányok mikor veled van,int az,hogy veled lehet!Szegény! Sajnállak!:(
2012. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
24-nek igaza van részben. De akkor én megtapsolhatom magam, mert nem nagyon szokásom szapulni senkit. Azt sem, aki nem szimpatikus számomra. :) Békén hagyom, kész. :)
2012. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Csobot Adél tényleg marha idegesítő. De szerintem a legtöbb nő azért is féltékeny rá mert látszik rajta, hogy tele van önbizalommal, nagyon vidám (mintha mindig boldog lenne), kiegyensúlyozott.

Régen én is nagyon féltékeny voltam, bár más előtt soha nem szapultam idegen nőket. Nem is barátkoztam nálam sokkal szebb lányokkal. De nem a féltékenység miatt, hanem mert azt gondoltam, hogy mivel nem vagyok annyira szép mint ők, biztos bunkók lesznek velem, beképzeltek, meg ri.bancok. De ez nem így van. Mostmár egyáltalán nem vagyok féltékeny szinte senkire. Mostanában nekem is be szoktak szólni az utcán féltékenység miatt.

2012. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
75%

ma 12:51!


Tudom,ezért is írtam!


Volt egy lány az osztályban,akire mindenki szemet vetett,viszont én nem ostromoltam,mint egy bevehetetlen várat,hanem rendes,kedves voltam vele,most a kinézetről nem beszélek,mert akkor jönnek a "beképzelt vagy!" beszólások,de a lényeg az,hogy nekem összejött,erre megkérdezte az egyik osztálytársam,a hátam mögött,h "mit akar tőled az a b.zi?"!Ennek a srácnak nagyon bejött a csaj,de nem tudta elfogadni,hogy ez nem kölcsönös.

2012. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
52%

Én személy szerint azért, mert tudom, hogy én is megérdemelném azt, ami a másiknak megadatik,ő sem tett többet le az asztalra, mint én.


(21/L)

2012. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!