Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek, lehetne egy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, lehetne egy elég indiszkrét kérdésem?

Figyelt kérdés
szóval semmi okom rá h ezt kérdezzem , egyszerűen érdekel hogy ti hogyan indítotok el egy kapcsolatot ? honnan tudjátok h a kiválasztottatok is meleg ?

2012. okt. 19. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

nekem van egy rakat meleg barátom és azt mondják, hogy látják egymáson, ami tök jó amúgy!

már kezdem én is megtanulni. segít, hogy melyik srác az, amelyikről ne is álmodjak! :D


18L

2012. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Onnan tudom, hogy meleg társkeresőn ismerkedek. Amúgy nem mernék leszólítani senkit, még akkor sem, ha majdnem biztos vagyok benne, hogy "más" az illető.


25/F (meleg)

2012. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nőként megkülönböztetem nektek a meleg-hetero-biszex srácokat, bár manapság boldog-boldogtalanra rásütik, hogy meleg, aki túl helyes vagy sikeres a csajoknál.:)
2012. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kovagerg ***** válasza:
Amúgy igen látjuk rajta ez kb olyan mikor egy hetero meglát egy jó csajt mi a melegeket látjuk XD bár van aki nem
2012. okt. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehet látni valakin, hogy meleg... a hajtűdobáló melegekről messziről meglehet állapítani. Egyébként semmi alapja a gay radar elméletnek. A normál, átlag melegekről sose mondanád meg.

Bár ez is sztereotípia csak, hiszen összekötik sokan a feminin viselkedést a melegséggel, helytelenül.

Egyébként társkeresőn érdemes ismerkedni vagy meleg bulikban. Ott nem fogsz melléfogni és nem próbálkozol be egy heteró pasinál. :D


23 meleg F.

2012. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Bár ez is sztereotípia csak, hiszen összekötik sokan a feminin viselkedést a melegséggel, helytelenül."


Végre valaki egyetért velem ebben.

2012. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezzel van a gond, hogy a meleg férfiakat nem tartják igazán férfinak. Ha az emberek látnák, hogy a melegek nagy része legalább van annyira férfi, mint a heterók akkor az elfogadás is nagyobb lenne. A nőiesebb nyunyók rohangálnak az utcán és rögtön jön az általánosítás, mert őket lehet látni, a többieket meg nem. Melegként én se igazán díjazom, ha egy férfi nőiesebb. Sőt még dühít is, hogy utánuk ítélnek meg minket.


23 meleg F.

2012. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de fordítva is igaz, van hetero férfi is, aki feminim. én személyesen ismerek ilyet.
2012. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
kedves kérdező. a melegeknél kialakul idővel egy látás , amivel bármikor felismered a melegeket. a legférfiasabb viselkedésű , kinézetű emberekről is meglátják hogy hetero vagy meleg. ha elém raknál 30 pasit akikből 10 meleg 20 hetero , megmondanám belőle neked hiba nélkül hogy ki a 10 bu*i.. szerintem ez ösztönösen megy.
2012. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

"Melegként én se igazán díjazom, ha egy férfi nőiesebb. Sőt még dühít is, hogy utánuk ítélnek meg minket."


Nem tudom, hogy érted, de nőként én meg talán másképp közelítem meg. A melegek sokfélét (vannak meleg ismerőseim), VISZONT a hetero férfiak is.

Szerintem pl. attól abszolút nem feminim, vagy nőies egy férfi, mert tegyük fel helyesebb, jobban néz ki, finomabbak a vonásai, stb. Vagy igényesebben öltözködik a többségnél (nekem kifejezetten az ilyen hetero férfiak tetszenek). Aztán, amikor néha jön (az irigyektől?) az odaszólás, hogy ők biztosan melegek, na akkor szoktam felhozni, hogy meleg és hetero férfiak egyaránt több típust képviselnek. Most az lényegtelen, hogy ezekből ki melyiket nevezi nőiesnek, férfiasnak, hisz már ezek az utóbbi fogalmak is igencsak átalakulóban vannak.

2012. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!