Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek, lehetne egy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, lehetne egy elég indiszkrét kérdésem?

Figyelt kérdés
szóval semmi okom rá h ezt kérdezzem , egyszerűen érdekel hogy ti hogyan indítotok el egy kapcsolatot ? honnan tudjátok h a kiválasztottatok is meleg ?

2012. okt. 19. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nőies alatt egyáltalán nem a helyesebb, divatosan öltöző srácokat értem, hanem azokat, akiknek a gesztusaik feltűnőek. Megjegyzem én is azokat a férfiak preferálom, akik adnak magukra.

Tény, hogy mindenféle ember létezik. Sok meleg barátom van. Nem, csak olyanok, akiket társkeresőn ismertem meg, hanem, akiket amúgy is ismertem és belőlük van a több. Nyilván nem lehet teljesen pontos a megállapításom, de a barátaimból kiindulva, egyáltalán nem lehet tudni, hogy ki meleg és ki nem. Egy olyan van köztük, akinek a gesztusai furcsának hatnak. A többiről nem igazán mondtam volna meg, hogy a saját neméhez vonzódok.

Ezért nem szeretem azt a fajta általánosítást, amivel sokan dobálóznak, hogy minden melegről meglehet mondani, hogy az. Mintha, mi valamiféle űrlények lennénk, akik megérzik egymás közelségét, pedig nagyon nem ez a helyzet. Pont ezzel kérdőjelezik meg, hogy a melegek sokfélék. Ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy minden olyan nő, aki szeret főzni, már biztosan házas. Ezt egyáltalán nem lehet biztosra mondani, csak feltételezés. Ha valakire ráfogjuk, hogy meleg attól még egyáltalán nem biztos, hogy az is. Remélem érthető volt a példa. Ezzel azt akartam kifejezni, hogy az is, csak tippelgetés, amikor valakire rámondják, hogy meleg, pusztán bizonyos jelekből következtetve.

Hozzá teszem, természetesen vannak, olyan férfiak, akikről valóban első látásra le lehet szűrni, hogy meleg. De ők kevesen vannak. Ahhoz nem kell semmiféle radar, meleg érzék, hogy rájöjjünk. De ilyenkor is benne van a pakliban, hogy tévedhetünk.


23 meleg F.

2012. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!