Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha komolya kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha komolya kapcsolatot szeretnétek a "dögösebb" vagy az egyszerűbb lányt választjátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval, a múltkor a barátommal beszélgettünk és mondott valamit ami felkeltette a kíváncsiságom. Voltunk egy szórakozó helyen, ahol a pultos csaj a következő képen nézett ki: hosszú műköröm, mű haj, tetovált szemöldök, nem volt csúnya lány de az a szép sem. Megbeszéltük,h Ő az a tipikus dögös (kicsit ribancos) lány, erről pedig felhozódott,h egy komolya kapcsolatban mi is kell egy fiúnak. A barátom azt mondta,h nyugodtam kérdezzek meg 10 fiút abból kilenc azt fogja válaszolni,h az ilyen lányokat (mint a pultos csaj) csak lefektetni akarják a fiúk, de igazi kapcsolatra nem. De mikor komolyan szeretnének kapcsolatot akkor a szerényebb lányokat fogják keresni. Szóval fiúk! Hogy van ez??? :)
2012. okt. 20. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
egy ilyen nőről az jut eszünkbe, hogy könnyen kapható, így valsz nem lesz hűséges.
2012. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a szerényebb, visszafogottabb, lányokkal tudnék komoly kapcsolatot kialakítani.

A ribizlik nem jók erre a feladatra, mert el vannak kényeztetve és ez mindig meg lesz náluk, hogy "én jó nő vagyok tehát azt csinálok, amit, így ha megcsallak nyeld le és maradj továbbra is papucs".

2012. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem 100%-san igaz ez, ez megint általánosítás.

a pultos, dögös casjok között is vannak kifejezetten normálisak, akik hűségesek is tudnak lenni.


meg ugye nem ez a 2 típus létezik, hogy ribancos meg szerény, van kifinomult is, az a legvonzóbb sztem a legtöbb férfinak :)


off:

persze a tetovált szemöldöktől hányok, nem értemm mi a jó benne casjok? halál undorító.

2012. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem mindegy hogy milyen a lány csak azért nézzen ki valahogy és megbízható aranyos legyen akkor bármilyen lány jöhet!!:D
2012. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!