Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem beleszerettem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem, de a szüleim tiltják és mindenki hülyének néz. Mit lépjek erre?

Figyelt kérdés
Egyik buli után találkoztam egy pasival és elhívtam magunkkal egy kocsmába. Sokat beszélgettünk, volt csók meg minden, de nem kérte el a számom, se más elérhetőségem. Sajnáltam, de beletörődtem, hogy nem akar semmi többet. Pár nap múlva ugyanott találkoztam vele kicsit ittasan (nem részegen) és koszos ruhában. Nagyon meglepett és láttam, hogy zavarban van, nem akar velem beszélni. Kiderült, hogy hajléktalan, néha tud szállón aludni meg tisztálkodni, de rendszeresen sajnos nincs rá lehetősége. Szoktam neki vinni kaját, amikor nem volt otthon senki, beengedtem fürdeni és sok minden történt köztünk. De az egyik barátnőm elkotyogta anyunak és eltiltottak tőle. Én szeretem, szeretnék neki segíteni és szeretném, ha működne a kapcsolatunk. Mit tegyek, hogy anyu elfogadja. Egyébként nagyon rendes pasi és nem saját hibájából jutott ide.
2012. okt. 20. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Huhh sajnos ezt nem tudom!:S de régebben volt szó erről a híradóban és ott volt egy nő,aki ilyesmivel foglalkozott!de szerintem a hajléktalan szállón tudnátok megérdeklődni,vagy esetleg munkanélküli központban!Sajnos többet nem tudok segíteni!:S
2012. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jaj, Kislányom, nem is tudod mire vállalkoznál..

Ne ilyen életet szánj Magadnak. Nem vagy Te Térézanya.

Nem kell minden szavát elhinned..

Sok embert földhöz vágott már az élet..de felálltak.

Barátod meg mindenért másokat okol.Ez nem természetes dolog.

Nem kell Neked ez a kapcsolat.

Egy anya, akinek idősebb lányai vannak.

2012. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ezt most ne értsd félre,mert nem kötekedésből kérdezem csak kíváncsi vagyok!Írtad,hogy elvesztette az édesanyját!De testvérei sincsenek? Vagy hol laktak előtte? Nem örökölt házat/lakást az anyukája után?
2012. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Legalább a jó indulat meg van benned, hogy segíts rajta ezt öröm látni ebben a torz világban. Kapcsolat szintjén nem hiszem, hogy működhetne a dolog amíg nem tud állást és valami lakóhelyet szerezni.

Ha kezdenétek valamit a dologgal a szüleidnek kellene őt anyagilag támogatni mindenben....és, ha ez meg is történik mi van, ha utána csak úgy lelép?

Neked kell tudnod, hogy akarsz, és nem az internet zavaros vizein kellene várnod az "áldást"

20/F

2012. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek testvérei sajnos és házat sem örökölt, mert az anyja és az apja közös tulajdona. Debrecen mellett laktak valami kisvárosban, de az apja eladta a házat és elköltözött. Nem tudni hová. Más rokona nincs csak egy keresztanyja, de ő sem tartja vele a kapcsolatot. Az elején küldött neki valamennyi pénzt, meg néha-néha ott alhatott (most is alhatna 1-1 éjszakát, de nincs pénze leutazni olyan messzire és nem is oldana meg semmit az a havi 2 éjszaka). Sajnos segíteni senki nem tud és nem akar neki.
2012. okt. 21. 09:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt tudom újra mondani,hogy próbáljátok megkérdezni a hajléktalan szállóban,vagy a munkanélküli központban ezt az álláskeresési dolgot!
2012. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!