Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon komoly. Odaadjam a telefonszámomat?

Figyelt kérdés
Légszi olvad el! Facebookon chatelünk. 12.e óta. Tenap felmerült a telefonszám. Írtam neki, hogy ez még korai, meg nem annyira bízok meg az emberekben. Erre Ő beírta a facebookos jelszavat az e~mail címét, hogy nyugodtan menjek fel az övére. Még nm mentem fel, és nem tudom, hogy igaz e. Amúgy nagyon nyitottak vagyunk egymáshoz. Ja és még a telefonszámát is odaadta. Ti odaadnátok neki?
2012. okt. 21. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel látsik, hogy ebből úgysem lesz semmi, ezért ne add meg neki.
2012. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

SMS: 1799, Gergő

Telefon: 06-91-334-334, Kód: 09


Nekem meg azt mondta, hogy ez a száma, meg ilyen SMS-eket küldjek neki.

2012. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na de ez baráti kapcsolat. igaz, hogy fiú és lány közt, de barátok... amúgy köszi az eddigieket.
2012. okt. 21. 09:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem ismered elégé,szoval később ráér teloszám oda adása
2012. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
HereComesThePain ez emeltdíjas :DD
2012. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a 91%-os statisztikád a folytonos egyetértésed miatt keletkezett, nem pedig az intelligenciád volt a döntő ennek kialakulásában.
2012. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, rohadt nagy barátság, ahol két ember ül a gép előtt, de annyira nem bízik meg a másikban ,hogy találkozzon vele, de legalább a számát megadja...
2012. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még biztosan nem adnám meg a számom.Ennyi idő alatt nem lehet még teljesen megismerni valakit,annyira,hogy bízhass benne.Persze nem tudom mennyire ismered.Mondjuk nekem is megadta egy lány a számát.De sokszor el sem érem,így tök mindegy,hogy megadta vagy sem:)))))
2012. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek. Igen, részben igazad van , utolsóelőtti. De 200km választ el egymástól...
2012. okt. 21. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!