Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki megtalálja egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megtalálja egyszer azt a személyt, akit mindig akart külsőleg és belsőleg, ugye minden jó dolog amibe hiszünk összejön?

Figyelt kérdés
Ugye nem történt egyszer se az veletek, hogy olyannal jöttetek össze aki nem tetszett nektek. Mert én nem tudnék olyan lánnyal összejönni, aki első benyomásra nem jön be.
2012. okt. 21. 10:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze mindenki, ha máshol nem a túlvilágon. ott nagyobb a választék!
2012. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

jöttem össze sokszor olyannal aki nem tetszett de nem lett belőle semmi.

nem az kell hogy húde helyes legyen, sokszor a nagyon szimmetrikus, jóarányú arcok nem is tetszenek... hanem valami benne aminek nem tudok ellenállni.

mondjuk ha a másiknak őrült jó illata van vagy olyan pillantása, vagy gesztusai, nem tudnám megmondani hogy mi, ami már elsőre gerjeszt.

egy "semmilyen" vagy olyan figurával aki külsőleg taszít hiába tuszkolom össze magam mert cuki a személyisége, attól még nem lesz hosszútávú.

szex közben is azt érzem az ilyennél hogy jaj, legyen má vége, hogy volt gyomrom hogy lefeküdjek vele...

szóval aki ezt várja, hogy csak a belsőjéért szeressem az tőlem sokat vár

és ezeknek 1-2 hét, 1. szex után vége szokott lenni mert nem bírom

amúgy nem hiszek benne hogy mindenki megtalálja azt aki külsőleg is belsőleg is passzol.

miért, hát a lottóötöst sem nyeri meg mindenki! igaz hogy a jó kapcsolatra talán több esély van, de a világon rengeteg agglegény meg vénlány él, sokan szűzek

szóval hinni ilyen klisékben meg álszent szövegekben baromság.

fogni magad és folyamat keresni partnert, talán akkor több az esély

tudod mint a lottónál... aki nem is tesz fel, annak össze se jöhet

2012. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

15:23


neked is csak gratulálni tudok hogy olyannal dugsz aki még csak nem is tetszik, utána meg csodálkozol hogy nem működik. komolyan az ilyennek tanítania kellene mindenkit! te vagy a jövő embere!!

2012. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

mit gratulálgatsz, mindenki azon sír hogy miért csak a külsőt nézik... hát én cukimuki akartam lenni és valakit kizárólag csak a belső tulajdonságai miatt szeretni.

nem jött össze

azértis kipróbáltam hogy ne lehessen egy szavuk se másoknak hogy csak a pénzre/külsőre megyek, direkt kipróbáltam csóró olyanokkal akik nem tetszettek hogy bizonyíthassam, a külső igenis számít és ne jöjjenek az ilyen közhelyekkel hogy a belső megszépít... mert valakinek hiába szép a belseje meg szeretivaló ha épp nem esete a másiknak, ettől még nem fog a másik kötelezően belezúgni hiába szán rá hónapokat!

2012. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem hát, hogy is jöhetne össze? Mindenki tudja hogy az első benyomást a külső adja, és a szexuális vonzalmat is az generálja. Szóval hagyjuk már ezt a süket dumát hogy a külső nem számít! Hazudik mindenki aki ezt mondja.


Ettől amúgy nem cukimuki leszel hanem egy r*banc ki átpártol a férfias pasikra. hiába vezérelt téged a jó szándék.

2012. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Csak én olyan ember vagyok, hogyha valaki megtetszik külsőre és belsőre nagyon, és mellé elutasít azt gondolkodást nélkül szétverném.
2012. dec. 5. 15:38
 17/17 anonim válasza:

Mindenki megtalálhatja, de azért tenni is kell. Mellesleg az sem árt, ha az ember megtanul kompromisszumot kötni önmagával. Kisebb hibái mindenkinek vannak, még sem fogják a kapcsolatot gajra vágni.

Az meg előfordulhat, hogy valakinek elsőre nem jön be a másik, aztán még is úgy alakul, hogy összejönnek.

F/23

2013. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!