Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem tudom elképzelni hogy párkapcsolat nélkül boldog legyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, egyszer már voltam szerelmes ( 1 éve) azóta padlón vagyok. Nem mondom hogy rossz az életem mert nem, deigazából nem vagyok boldog, nem tudom valaki párkapcsolat nélkül hogy tud az leni. Így hatalmas hiányérzetem van. El tudom képzelni hpgy megjátszom hogy az vagyok elég nekem hogy van családom és barátaim de azt nem hogy ne legyen az a célom hogy megtaláljam a páron, anélkül nem rudnék boldog lenni.... miért?
2012. okt. 21. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Társfüggőség. = Önbizalomhiány.
2012. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2012. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem jövök össze minden lehetségesel csak akinel erzem hogy bele eunok szeretnu.... eddig egy ilyen volt es azota isett volna tobb lehetosegem de nem akartam... (bocs h nin ekezez)
2012. okt. 21. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!