Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan basnátok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan basnátok el egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
egyik legjobb bnőm most összejött az exemmel sak hogy engem idegesítsen vele.. ti mit tennétek hogy tönkremenjen a kapcsolatuk? nagyon fontos lenne.. köszönöm

2012. okt. 21. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg erőfeszítéseket tenned ilyen miatt. Inkább foglalkozz a saját életeddel!!!!!
2012. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban azért jött össze, akkor az nem is igazi kapcsolat. Szard le őt, őket. Így te fogod idegesíteni őt.
2012. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Tedd túl magad rajta. Ha mindkettő ilyen gerinctelen akkor felejtsd el őket.
2012. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azzal,hogy oda sem figyelsz rájuk,jobban idegesíted őket mint ha full féltékeny lennél...


Meg akkor ez milyen bnő? Mai lányok :((

2012. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg az a legidegesítőbb, ha nem vagy ideges. :)

Egyszerűen legyél elégedett: az életeddel, a külsőddel, mindennel és mindenkivel.


Ha van közös ismerősötök, jól kibeszéled, hogy de jó, hogy megszabadultál a pasitól, mert .... és itt jó vastagon ki lehet színezni mindent.

Illetve legalább összeillenek a másik csajjal, és neked mekkora öröm, hogy pont vele kezdett el járni a fiú. Ennél nagyobb büntetést te se tudnál kitalálni, ha akarnál sem. :)

Ne aggódj, perceken belül tudni fogják mindketten, miről beszélgettetek négyszemközt. ;)

2012. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg csak sz*rd le őket ez a legjobb megoldás.

Amúgy, hogy lehet ilyen az egyik legjobb barátnőd?! Egy ribanc(bocs, ha még mindig a "barátnődnek" mondanád).

2012. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja es plusszban ird le a baratnodet a barati listadrol,milyen LEGJOBB BARATNO az aki osszejon valakivel hogy teged IDEGESITSEN?!
2012. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát most nagyon megutáltam... mert szerintem is egy nagy ribanc!!! köszönöm az ötleteket :) sokat segítettetek :D
2012. okt. 22. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!