Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a flörtölés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a flörtölés mennyire fér bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen normális dolog és nem gondolom, hogy bármelyik félnek mellőznie kéne ezt. De ezt általában mindenki máshogy gondolja.

Ti hogy álltok ezzel?

Ha nem fér bele egy kapcsolatba, akkor miért nem?

És ha belefér, vagy akár még szükségesnek is gondoljátok, akkor miért?


2012. okt. 21. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fér bele. Ugyanis a flörtölés az első lépés egy kapcsolat felé, és ha valaki kapcsolatban van és nem akar félrelépni akkor minek a flört? 24F
2012. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit tekintün flirtnek!
2012. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AndreaMariann ***** válasza:

Én sokat flörtölök,és nem csaltam meg senkivel sem a páromat.

A flörtpartnereimet nem is láttam azóta,vagy ha igen,akkor sem volt zavaró,vagy nem tettem sosem további lépéseket.

A magam számára szükségesnek tartom,mert szeretem,ha észreveszik,hogy igazi nő vagyok.

2012. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Számomra nem szükséges, és nem fér bele. Se az én részemről, se az ő részéről!

Azért nem, mert nincs szükségem mások megerősítésére, hogy jó nő vagyok, elég a párom véleménye. :-)

2012. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!