Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e, akkor nem vagyok az? Mik a "jelei"?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam szerelmes, és most sem jelentkeznek ilyen fura testi jelek, nem pillangózik a gyomrom, nem ráz ki a hideg nem leszek ideges, hanem pont ellenkezőleg: megnyugszom.
2011. ápr. 10. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd szól anyud, hogy kislányom te olyan szerelmes vagy, hogy a múlt éjjel is mikor hazajöttél nem láttad, hogy csukva volt a szobád ajtaja,s most nézd, hogy milyen kék a homlokad.
2011. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem voltam még szerelmes, nem is ismerem az érzést.

18/F

2011. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 R3al ***** válasza:
Mindenkinél más... nálam a furán ver a szívem ... :) De a szerelem egy elég álnok dolog... ha csalódsz akkor többet nem szeretnéd érezni... majd eljön az igazi ;)
2011. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ver a szíved, izgulsz mert tetszeni akarsz neki, nem akarsz beégni előtte, boldoggá akarod tenni, bókolsz neki, mindig vele lennél, de kicsit félsz is a találkától. Alig kapsz levegőt, és ha meglátod mással, vagy ha nem keres, akkor rosszra gondolsz, féltékeny leszel. Folyton rá gondolsz, néha nem ott jár az eszed ahol kéne. Szárnyalsz mikor meglátod, remegsz mikor átöleled, megcsókolod.
2011. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!