Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom a volt feleségét választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a volt feleségét választotta, mit tegyek? Folyt köv.

Figyelt kérdés
A történet egyszerűnek tűnik de mégsem az. Ő 3 éves, van 2 lánya, én 2 és van egy 3 éves fiam. 10 éve ismerjük egymást, mindent tudunk a másikról, de sosem gondoltuk volna, hogy köztünk valaha lesz bármi is. Májusban költözött el a felesége az 1 éves lányukkal. Pontosabban ő küldte el őket, 3 évig voltak együtt, az utóbbi 1 évben semmi nem volt köztük, mert a feleség undorodott tőle, még puszit sem adhatott neki, ellopta nem kevés pénzét, és heti 5-6 napot az anyjáéknál volt, szóval alig találkoztak, ekkor lett elege és elküldte... Utálja mindenki, azok után amit a férjével tett. Egy olyan emberrel aki a világ egyik legrendesebb embere, mindenkin ott segít ahol tud, néha már túlzásba is viszi. 3 hete egy ártatlan kávézásból "szerelem" lett. Mindkettőnket meglepett, 3. nap kulcsot kaptam a lakásához, azt mondta gyűlöli a hazugságot és hogy mindig beszéljünk meg mindent. 2 hétig tartott az idill, össze akartunk költözni, meg is néztünk 3 lakást, naponta legalább 10-szer felhívott, hogy elmondja mennyire hiányzom, minden barátjának bemutatott, aztán egyik pillanatról a másikra eltűnt. Reggel elváltunk aztán 3 napig semmi, már kezdtem aggódni, hogy vmi baj történt, aztán 3. nap küldött egy sms-t, hogy össze van zavarodva, nem tudja mi történik vele, csak azt tudja, hogy nagyon hiányzik a lánya, azt írta időre van szüksége, hogy tudja hányadán áll magával, a feleségével, mindennel... Borzasztóan tanácstalan vagyok, 1 hete semmit nem tudok róla, és nem tudom mit csináljak. Ő is tudja, hogy ebből jó kapcsolat már nem lesz, nagyon csúnyán váltak el májusban, de a felesége is tudja, hogy a lánya a mindene, és érte bármit megtesz. Az is érdekes, hogy május óta miért pont most bukkant fel? Ti mit tennétek a helyemben? Hagyjam gondolkodni, aztán vagy visszajön vagy nem? Vagy írjak neki de azzal meg lehet hogy mindent elrontok? Gondoltam néha valahogy életjelet kell adni magamról, hogy tudja, hogy várok... Annyira tanácstalan vagyok, nekem Ő kell, hihetetlen mikre képes a sors, és teljesen a rabja lettem :( Segítsetek! Csak azt ne írjátok, hogy hagyjam a fenébe, átvert és kész. Senki nem érti miért tette ezt velem, Ő nem ilyen, talán Ő is megijedt a gyors tempótól, amit Ő diktált...

2012. okt. 24. 12:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én nem követelőzöm, nem keresem, ami nagyon nehéz... Remélem neki ugyanilyen nehéz, nem hiszem el, hogy egyik nap még óránként felhív aztán eszébe sem jutok :'( Ez a legrosszabb, a tehetetlenség. Csak az vígasztal, hogy még mindig jobb így, próbálja meg, és csak akkor hívjon ha biztos benne, hogy engem akar...
2012. okt. 24. 13:22
 12/26 A kérdező kommentje:
Annyira sok erőt adtok most, hogy el sem hiszitek... De mit tudok tenni? Nem beszél velem, 3 napig fel sem vette a telefont aztán jött az sms..., én erre írta egy jó hosszú levelet fb-on, hogy megértem, hagyok neki időt, de azt hittem annyit megérdemlek, hogy leülünk és megbeszéljük... Most türelmesen várok, nem keresem, de meddig... Mennyivel egyszerűbb lenne ha az emberek kommunikálnának és nem kéne totóznom, hogy mi lehet... Pont ő kérte, hogy mindig legyünk őszinték, mert az ilyet mennyire utálja, aztán tessék...
2012. okt. 24. 13:28
 13/26 anonim ***** válasza:

adj még neki egy kis időt, hátha válaszol. sajnos a lányával igenis lehet zsarolni... próbálja meg elperelni válás esetén a nőtől.

viszont ha 1 héten belül nem keres, nem reagál, akkor írd meg neki, hogy azért veled sem lehet játszani. ha képes egy hazug kapcsolatba visszamenni csak a lánya miatt, akkor gyáva. elvégre válás esetén mindenképp kapna láthatást, ha pedig a felesége megakadályozza, h lássa a gyereket, be is perelheti. szal nem értem, min is gondolkozik tul.képpen.

2012. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj hétvégéig, aztán hívd fel. Lehet, hogy nem fogja felvenni, akkor küldj neki egy levelet. Mondd meg, hogy szeretnél találkozni vele amint lehet és mikor együtt vagytok, mondd meg neki, hogy te nagyon tudnád szeretni a kislányát és segítenél neki, hogy minél többet legyen veletek vagy valami ilyesmi...

Remélem rendbe jön az életed... Szurkolok nektek :)

2012. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Imádom a lányát és Ő is a fiamat, 2 hét alatt annyi minden történt velünk mint másnál 2 hónap alatt sem. Talán túl gyors volt a tempó, de ezt Ő diktálta... Csak egy picit képzelné magát a helyembe, nem tudom neki hogy esne... Annyi nő átverte, és kihasználta, és mindig ezek a nők győznek, bár még nem adtam fel, de bosszant nagyon... Ja, pénteken írtam neki, mert akkor volt a névnapja, és ez pont kapóra jött. Azt hittem nem is válaszol, erre ezt írta: "Köszönöm, aranyos vagy!" Hát jobb mint a semmi, legalább válaszolt, végre, de ez olyan mintha anyám írta volna, vagy a barátnőm...
2012. okt. 24. 13:48
 16/26 A kérdező kommentje:
Érdekes az élet, sosem gondoltuk volna, hogy Ő meg én, derült égből villámcsapás volt... Olyan természetes volt minden, talán mert régóta ismerjük egymást, most meg mint 2 idegen...
2012. okt. 24. 13:56
 17/26 anonim ***** válasza:
én nem akarok ünneprontó lenni, és tudom, hogy nem akarsz ilyet hallani, de szerintem beijedt. és amelyik pasi beijed, az mehet a levesbe. a gyerek szerintem csak ál-indok.... eddig akart téged, hirtelen meg mint aki felszívódott? ha nem lenne a gyerek téma, akkor még egyértelműbb lenne, hogy felejtős...
2012. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem vagy ünneprontó, nekem is annyi minden kavarog a fejemben. Valamilyen szinten biztos beijedt, de miért, mitől??? Előtte éjjel nappal velem akart lenni, naponta többször odajött ahol épp voltam, akár csak egy puszira is, még szombat reggel is lejött utánam az autóhoz, este már nem vette fel a telefont...
2012. okt. 24. 14:04
 19/26 anonim ***** válasza:

Bocsi én nem akarok rossz véleményt írni,de nekem egyből feltűnt, hogy alig voltatok együtt,de már a 3nap után adott neked kulcsot és már lakást is néztetek pár hét alatt,plusz napi 10 hívás.Hirtelen kicsit belédzúgott,rádcuppant aztán úgymond felébredt.Most ott tart, hogy összezavarodott.

Nekem már ez a nagy ragaszkodás amit mutatott nálad az elején túl gyanús :S

Én eléggé megijedtem volna, ha ennyi minden ilyen pici idő alatt történik.Túl hamar ugrottatok bele a dolgokba :/


Nyugodtan írhatsz neki szerintem amúgy! Esetleg annyit, hogy reméled jól van, és ha van kedve csak egy kis beszélgetésre,akkor rád számíthat.Ha nem jön reakció,akkor jobb ha továbblépsz....

2012. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nekem is túl gyorsan történt mindent, de azt mondta ne foglalkozzunk semmivel, csak hagyjuk magunkat sodródni az árral. Kettőnk közül ő rajongott jobban, túl szép volt ez az egész... A feleség biztos megneszelt valamit, különben május óta miért pont most bukkan fel...
2012. okt. 24. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!