Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom a volt feleségét választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom a volt feleségét választotta, mit tegyek? Folyt köv.

Figyelt kérdés
A történet egyszerűnek tűnik de mégsem az. Ő 3 éves, van 2 lánya, én 2 és van egy 3 éves fiam. 10 éve ismerjük egymást, mindent tudunk a másikról, de sosem gondoltuk volna, hogy köztünk valaha lesz bármi is. Májusban költözött el a felesége az 1 éves lányukkal. Pontosabban ő küldte el őket, 3 évig voltak együtt, az utóbbi 1 évben semmi nem volt köztük, mert a feleség undorodott tőle, még puszit sem adhatott neki, ellopta nem kevés pénzét, és heti 5-6 napot az anyjáéknál volt, szóval alig találkoztak, ekkor lett elege és elküldte... Utálja mindenki, azok után amit a férjével tett. Egy olyan emberrel aki a világ egyik legrendesebb embere, mindenkin ott segít ahol tud, néha már túlzásba is viszi. 3 hete egy ártatlan kávézásból "szerelem" lett. Mindkettőnket meglepett, 3. nap kulcsot kaptam a lakásához, azt mondta gyűlöli a hazugságot és hogy mindig beszéljünk meg mindent. 2 hétig tartott az idill, össze akartunk költözni, meg is néztünk 3 lakást, naponta legalább 10-szer felhívott, hogy elmondja mennyire hiányzom, minden barátjának bemutatott, aztán egyik pillanatról a másikra eltűnt. Reggel elváltunk aztán 3 napig semmi, már kezdtem aggódni, hogy vmi baj történt, aztán 3. nap küldött egy sms-t, hogy össze van zavarodva, nem tudja mi történik vele, csak azt tudja, hogy nagyon hiányzik a lánya, azt írta időre van szüksége, hogy tudja hányadán áll magával, a feleségével, mindennel... Borzasztóan tanácstalan vagyok, 1 hete semmit nem tudok róla, és nem tudom mit csináljak. Ő is tudja, hogy ebből jó kapcsolat már nem lesz, nagyon csúnyán váltak el májusban, de a felesége is tudja, hogy a lánya a mindene, és érte bármit megtesz. Az is érdekes, hogy május óta miért pont most bukkant fel? Ti mit tennétek a helyemben? Hagyjam gondolkodni, aztán vagy visszajön vagy nem? Vagy írjak neki de azzal meg lehet hogy mindent elrontok? Gondoltam néha valahogy életjelet kell adni magamról, hogy tudja, hogy várok... Annyira tanácstalan vagyok, nekem Ő kell, hihetetlen mikre képes a sors, és teljesen a rabja lettem :( Segítsetek! Csak azt ne írjátok, hogy hagyjam a fenébe, átvert és kész. Senki nem érti miért tette ezt velem, Ő nem ilyen, talán Ő is megijedt a gyors tempótól, amit Ő diktált...

2012. okt. 24. 12:54
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
A kulcsot is azért adta, hogy bízzak benne, akkor megyek amikor akarok... Már semmit nem értek, de vmit tennem kell...
2012. okt. 24. 15:07
 22/26 anonim ***** válasza:
Akit valóban érdekelsz,az hidd el megkeres.Felhív rendszeresen pl. Aki igazán látni/találkozni akar veled,az pedig így vagy úgy,de úgy rendezi a dolgokat, hogy találkozhassatok. Akiben pedig gerinc van és rájött, hogy nem kellesz ,legalább közli, hogy itt a vége.Elég sunyi,de újabban divatos az, hogy hirtelen nem keresik többet egymást a felek. Az ilyet úgy utálom :(
2012. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, de nálunk más a helyzet, 10 év alatt sosem csalódtam benne, mint barátban, még 2 hónapja is felhívtam, hogy segítsen, azonnal jött... Csak a barátság átfordult, most meg mint 2 idegen... Nem tudok nem gondolni rá, mint barátot is elvesztettem, vagy ki tudja... :(
2012. okt. 24. 17:02
 24/26 anonim ***** válasza:
És mi van a lakáskulccsal? Én a helyedben elmennék és vissza adnám neki.Ha van vér a pucájában,akkor csak reagálna rá valamit.....
2012. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a tervem, hogy felhívom a kulcs miatt, talán akkor tudok vele beszélni, ha hajlandó találkozni... Már csak azért is, mert ha megint eltüntet valamit a csaj a lakásból, ahogy fél éve több milliót (!!!), inkább ne legyen kulcsom...
2012. okt. 24. 17:09
 26/26 anonim ***** válasza:

csak egy magyar pasi, nekik a rossz kell, ezt tanuld meg! Nem szabad nekik jot adni, mert eldobjàk a rosszért!

soha ne légy jo!!

2014. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!