Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi, aki önként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki önként elkíséri a párját különféle rendezvényekre? Ne adj isten még érdeklik is ezek a programok?

Figyelt kérdés

Az idén már rengeteg különféle rendezvényen részt vettem. (pl. virágkarnevál, dumafüred, lecsófesztivál, kolbászfesztivál, gardafesztivál, bornapok, régebben jártam a művészetek völgyében is.) Viszont mindenhova egyedül mentem. Hívtam a barátomat is, de mindegyikre azt mondta, őt ez nem érdekli, ha akarok menjek egyedül. Mentem. Ezeken az eseményeket aztán rengeteg ismerősre, barátra tettem szert, de mindegyik nő, és ők is azért mentek egyedül, mert a párjukat szintén nem érdekelte semmi. Ezért eddig nem merült fel bennem a szakítás, de most már kezdem úgy érezni, hogy társas magányban élek. Azt viszont nem tudom, van egyáltalán olyan férfi, akit érdekelnek ezek a programok? Mert eddig csak olyanokkal találkoztam, akik azért kísérték el a párjukat ilyen helyekre, mert megfenyegette, hogy vagy jön, vagy dobja.

Az is igaz, hogy ami őt érdekli attól meg engem ráz ki a hideg. Két dolog érdekli, foci nézése a tévében, ücsörgés a haverokkal a kocsmában, ennyi semmi más. Nem rúg be, csak ücsörög nyitástól zárásig a kocsmában 1-2 pohár sör mellett. Ja és közben elfogy úgy napi 2 doboz cigaretta. Ez a harmadik, ami még érdekli.

Nem arról van szó, hogy nem telik rá, hanem, hogy semmi sem érdekli ami engem érdekel.


De ezt tapasztaltam a családomban is, amikor még otthon laktam. Én anyámmal mindenféle helyre mentem, apám meg öcsém meg sehova nem jött velünk. Ha nagy nehezen rá vettük őket, hogy jöjjenek már el velünk, akkor nézhettük a fancsali ábrázatukat egész nap. Úgyhogy végül már nem hívtuk őket sehova.



2012. okt. 24. 14:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ha egyszer felvetné, hogy esetleg elmennék-e vele mondjuk valamilyen autós rendezvényre, vagy koncertre, szívesen elmennék vele. De a foci nézésre meg a kocsmában ücsörgésre nem tudna rávenni semmivel. Tudom ez az én hibám, de hát ez van. Szeretem a sportot, kézilabda meg kosárlabda meccsekre jártam is nemrégen, de azokra sem jött el velem.
2012. okt. 24. 15:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Érdekes minden ilyenre szívesen járok, nekem magamnak is igényem van az ilyen program. Ettől függetlenül szeretem a sört is meginni a kocsmában :-P
2012. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezt nem is tudom értelmezni, hogy a lányok megfenyegetik a pasijukat, hogy vagy jön, vagy szakít. Hány évesek ezek a lányok 12?


Viccet félretéve, vannak olyan srácok, akik mindenhová szívesen járnak, keress egy olyat, ha ez ennyire zavar. Én egyébként sokszor jártam a barátommal sörözni, meccsetnézni is, szerettem a társaságot. Keressetek együtt programot, ami a mindkettőtöknek tetszik. Fentebb írták, hogy ha van sör, a férfi boldog. Egy fesztivál, ahol van dumaszínház, fröccsház, koncertek szerintem ideális kompromisszumnak tűnnek. Persze épp lejárt a szezonja...


24/N

2012. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 ASOT ***** válasza:

Jó egy sörözés meg kocsmázás, az okés h oda nem akarsz menni. Mert az emberek azért nem egy kocsmába szeretnek járni bulizni szórakozni, max inni.


Az , hogy sehová sem megy el veled sehová sem kísér el az kicsit önzés.

De érdekes h nem is féltékeny igazából. Mert lazán elenged bárhová.

Nem nagyon érdekli kivel merre hol járhatsz.

Mert ugy gondolja, hogy ő akkora nagy sztár h neked ő az életed és te ugy kezeled mintha ő lenne az egyetlen férfi a világon, és kb ezt is érezteted vele! Ez baj!! :)


Nem tudom, de így látatlanba nem sok kiutat látok ebből, hogy ez bármikor is javulna. Ha már beszéltél vele erről többször is és nem képes felfogni akkor gondolkozz el a kapcsolatotokon.

Hogy mennyit vagy képes még beleölni az egészbe mennyi energiát.

És megéri e....

2012. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Megyek bárhova. Ennél jobban ezt nem tudom kifejteni.


22/F

2012. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mennék én akárhova (a felsoroltak közűl), biztos akad ahova nem:D Legalább nem unom otthon halála magam.


Már csak egy barátnő kell:D:D

2012. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!