Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nos a problémám a kővetkező:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos a problémám a kővetkező: A párom és én lassan 14 hónapja együtt vagyunk! A kapcsolatunk első féléve mint a mesékben de a lánykérés óta megváltozott! Mi lehet a baj vele?

Figyelt kérdés
A lánykérés utáni hetekben elkezdett egyre késöbb jöni, nem jártunk el kettesben sehova, csak néha haverokkal. Anno repeszgette h mi egy család vagyunk, de ma ha feljön ez a téma, bohóckodással kitér a válaszadás elöl. Már üzik se várnak reggelente. Egyre több "csak fiús" progi van arra hivatkozva, hogy végre lekoptatták a haverja barátnőjét és két év után csak fiúk együtt lehetnek. Közben mi továbbra se megyünk sehova. Van hogy megígérte, hogy jön és órákig várok rá, majd közli h már késő van és haza kell mennie. Én 20 éves vagyok, Ő egy évvel fiatalabb. Már alig emlékeztet arra az emberre akibe beleszerettem! Mi lehet a baj?

2012. okt. 25. 09:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi kommenteket!

Miért mutatott mást lánykérésig?

Egyébként mondtam neki, h vonjuk vissza az eljegyzést és lazuljon a kötelék, de Ő erről hallani se akart, és egyből arra következtetett h van más pasi az életemben! Annyira nehéz lenne nélküle! A másik baj, hogy közeli ismerősünk fia, valamint a sírógörcs kerülget ha arra gondolok h mást ölel :-\

2012. nov. 17. 19:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó, oké, értjük, hogy szeret, de akkor is éretlen módon. Most már nyeregben érzi magát, bekényelmesedett és annyira kis gyerekes, hogy nem tudja, hogy egy kapcsolatért minden nap meg kell küzdeni egy idő után. Ez nem az ő hibája, egy 19 éves tinigyerektől egyszerűen nem várhatsz még ilyen hozzáállást.
2012. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!