Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vagy mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagy mivel lehet meghódítani egy nálam jóval idősebb férfi szívét? én:19 ő:54 És mielőttt bárki azt hinné, nem pénzes pasas, egyszerüen csak egy igazán jó ember.

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 00:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Azt a kurv@ élet. Ha a férfi akarná a kapcsolatot, még megérteném...
2012. okt. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

HOLY MOTHER OF GAWD... ez aztán korkülönbség.


am ultimate-joker-megoldás ami az esetek 150%-ában működik: villantsd meg a cickóid

2012. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35 év... Az bizonyos népcsoportoknál 2 generáció.
2012. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
irígykedem a pasira! Én hasonló vagyok.
2012. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Azt a gerontofil mindenedet!:-D
2012. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 VVMMvvmm ***** válasza:

Baarby105 ez valós kérdés, vagy csak unatkoztál?

Különben láttam én már-életben-ennél nagyobbnak

tűnő különbséget is.És müködik.

2012. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
És amikor te még csak 30 leszel, majd pelenkázhatod a 65 éves öregembert. De te biztos ki fogsz tartani mellette, hűségesen. Hát persze.
2012. okt. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
71%

Mindenféle rossz indulat nélkül. Mi a fenét eszel egy lassan nagyapád korú emberben? Tegyük fel, hogy tényleg nem pénzes, és lévén 54 éves, valószínűleg már nem is olyan szívdöglesztő (persze előfordulhat). De az is tény, hogy nem csak a külső számít. Az viszont elég lagymatag, hogy "igazán jó ember". Ennyi erővel kapásból tudnék neked írni vagy 30 igazán jó embert (férfit, nőt egyaránt), akkor bármelyiket meg akarnád hódítani?

Szóval tényleg érdekelne, mi is az, ami megfog egy ennyivel idősebb férfiban?


Amúgy gondolom mivel már érett emberről beszélünk, gondolom el lehet vele beszélgetni, hogy gondolkodik-e még párkapcsolatban, mit gondol arról, hogy egy fiatalabb lánnyal összejönne. Közös programokat szervezhetsz, és ezek után, vagy közben csak észre veszi, hogy mi a helyzet, és megteszi a megfelelő lépéseket. Ha mégsem, még mindig ott van, hogy elbeszélgetsz vele, hogy lát-e kettőtöknek valamilyen jövőt.

2012. okt. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem "unatkozásból" írtam ezt ki. Nem tudom miért hiszed. Egy "ici-picit" nagy a korkülönbség. De jó néhány évvel ezelőtt még megszokottnak tartották a nagy korkülönbséget. De lehet hogy velem van a baj. Igazából sosem "jöttek be" a velem egykorú fiúk. Most lehet mondani hogy:húú de apakomplexusos..de nem tehetek róla.
2012. okt. 21. 00:21
 10/22 anonim ***** válasza:
húú de apakomplexusos..
2012. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!