Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! (ez csak egy példa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! (ez csak egy példa nem kell letámadni) Ha lenne egy, , ronda" barátotok, kitartanátok mellette, vagy ha jönne egy Alfa hím akivel jobb megjelenni az éjszakában. Ugye. Akkor elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Ez csak egy felmérés jellegű kérdés, nincs szükség olyan válaszokra hogy nekem ronda fiú nem kellene stb...
2012. okt. 26. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs az ilyen kérdéseknek, úgyis mindenki azt fogja írni, hogy "jaj, dehogy hagynám el, nem csak a külső számít, belső értékek, szerelem, blabla", aztán, hogy hányan lennének ilyenek a valóságban is, az már más kérdés. Nem, nem csaltak meg, és nem hagytak el alfahímért, nem csalódás miatt írom ezt, egyszerűen csak így gondolom, mert egy szemét pasi vagyok.
2012. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha mindenki elhagyná a párját valakiért, aki izmosabb, szebb arcú, vagy (nő) csinosabb, akkor egyetlen tartós kapcsolat sem létezne a világon, mert mindenkinél van olyan, aki szebb, aki csinosabb, sőt egy idő után, aki fiatalabb. Van olyan, akinél ez tényleg így is működik, hogy adandó alkalommal lecseréli a párját, vannak, akiknél meg nem.
2012. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy mindenkinél van szebb, jobban kinéző, vagy éppen csinosabb. Csak ha szereted a másikat, akkor nem feltétlen kell a jobban kinéző. Mérlegelsz, hogy megéri-e.
2012. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok :D megosztja ez is az embereket, pontosan erre voltam kíváncsi, köszönöm a válaszokat(akár pozitív akár negatív volt )

Megjegyezném: aki 21/N és mégis f*sz-nak hívja a másikat emiatt a kérdés miatt az már egy árulkodó jel, hogy magára vette ;)

2012. okt. 26. 21:57
 15/17 A kérdező kommentje:
scholes0018 nagyon egyet értek veled, az emberek csak addig mondják hogy a szabályokat be kell tartani, amíg ők azok akik betartatják, ha nekik kell betartani az már nem megy és kifogásokkal,és egyéb sértésekkel reagálják le :)
2012. okt. 26. 21:59
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, akkor derül ki, ha abban az "éles" helyzetben kell dönteni. Mégpedig, fontos, hogy a "csábító" olyan legyen, aki nem a nagyátlag szerint jobb pasi a páromnál, hanem szerintem is az, ennek ELLENÉRE a kötődés miatt ellen tudok-e állni a kísértésnek.

Mert nekem ő, a vele való kapcsolat már fontosabb. És nem utolsósorban, mert szeretem.


Ha egy ilyen szerelem kialakul, amikor a társaddá válik a másik, akkor ott más szempontok is közrejátszanak és nem csereberélünk.


A gyerekeinket se cseréljük le. Pedig beadhatnánk őket állami gondozásba és hozhatnánk ki szebb, jobb, okosabb gyerekeket. De nekünk a mieink a legszebbek, legjobbak, legokosabbak.:)

2012. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hát a nagyon erős akaratú emberek, már csak az elvek miatt sem tennének meg olyasmit, hogy félrelépnek.. de sajnos manapság egyre kevesebb az ilyen jellemű ember.. de hát aki keres at talál, nem szabad feladni
2012. okt. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!