Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánynak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak tetszik egy fiú (vagy legalább is érdeklődik iránta) akkor hogy fogja érinteni, ha a srác felveszi MSNen? Gyávának fogja tartani, vagy örül hogy legalább valamit tesz az ügy érdekében és nem kell azon elmélkednie, hogy neki kell lépni?

Figyelt kérdés

Egyszer sikerült beszélgetnünk,láttam a szemén,hogy érdeklődik,de félbeszakítottak minket..

Azóta eltelt pár hét,próbálkoztam de nem sikerült beszélgetnünk,mivel nem sokat találkozunk...

(én a fiú vagyok és 15 :])


2008. okt. 24. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos,hogy nagyon fog neki örülni :) Ha a 15 éves önmagamra gondolok,én majd kiugranék a bőrömből,ha felvenne msn-re a fiú,aki tetszik nekem. Semmiképpen sem fog gyávának tartani! Örülni fog ,hogy megtetted az első lépést és ez biztosan ad egy kis önbizalmat neki ahhoz,hogy ő is lépjen feléd!
2008. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha nem tetszek neki,akkor viszont rontok a helyzeten? :/
2008. okt. 24. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Rontani semmiképpen nem rontassz.Az,ha csak felveszed msn-en és írsz neki,még nem számít tolakodásnak.Csak ismerkedni,beszélgetni szeretnél vele,ez ennyit jelent.És mellesleg minden nő hiúságának jól esnek az efféle érdeklődések :)
2008. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,azt hiszem akkor felveszem :]

ha esetleg másnak is van véleménye,nyugodtan írja meg én nem fogok senkit lepontozni :)

2008. okt. 24. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
ehh mi olyan nagy ügy beszélni vele??
2008. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annak örülne, hogyha felvennéd, ez teljesen biztos, nem fog gyávának tartani. Ha nem tetszel neki, akkor se baj, ha felveszed, mert lehet hogy megtudja hogy milyen jófej vagy és megtetszel neki :S Sok sikert
2008. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A végefele az a :S az :D akart lenni, bocsi
2008. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. okt. 25. 13:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! 15 éves lány vagyok. Ha az a srác venne fel msnre, aki tetszik, kiugranék a bőrömből!
2008. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
velem volt már ien és naon meglepődtem de örültem is elégé...sztem vedd fel:D
2008. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!