Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem szeretem a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeretem a páromat fél év után, és vissza szeretnék menni a volt vőlegényemhez, de nem akarom megbántani a mostanit, mit csináljak? Az előzőt szeretem.

Figyelt kérdés
Az előzővel nem volt olyan jó a szex,mint a mostanival,de ő többet adott érzelmileg.
2008. máj. 21. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én együtt voltam 7hónapig egy sráccal akit tiszta szívenből szerettem. 7hónap után szakított velem. Rá kb 5hónapra összejöttem egy sráccal, de közbe az ex titokba hivogatott h szeret és h bocsájtsak meg neki. Féltem, nem mertem akkor visszamenni hozzá. Másfél év poklot éltem át az új pasival, mert őt nem szerettem. Másfél év után beleuntam és visszamentem az exhez, aki addig várt is rám. Jobban jártam, de sajnálom hogy nem elöbb mentem vissza hozzá. Mondjuk én a szüleim miatt is nem mertem visszamenni az exhez. A lényeg hogy azóta már egy év eltelt, és nagyon boldog vagyok vele, és mindenkinek, meg persze magamnak is bebizonyítottam hogy jól döntöttem akkor. És nem bánom. Ha nem szereted a mostanit, és tutti h a volt vőlegényed szeret és csak veled akar lenni, akkor ne félj semmitől, menj a szíved után. Részesítsd előnybe magadat, ne másokkal foglalkozz, csak magaddal, hogy neked mi a jobb. Én mindenképp ezt tanácsolom. Ne akarj teis magadnak még pár keserves hónapot. Inkább legyél boldog az exel, ha úgy érzed hogy tényleg megéri visszamenni hozzá. Sok sikert és boldogságot kívánok.
2008. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a szexen múlik a dolog...bár tény, hogy fontos. Ha az exedet szereted, akkor ott lenne a helyed Vele.. de mégis a mostani Pároddal Vagy. Ha a volt Vőlegényed szeret még és visszavár, valamint Te is úgy érzed, hogy KOMOLYAN Mellette a helyed, akkor válaszd Őt. Bár nem ártana tudni, hogy mi miatt mentetek szét.. Azért az sem mindegy. Mindenesetre, ha tényleg azt érzed, hogy Ő életed párja, akkor beszéld meg a Barátoddal. Remélem, valamennyit segítettem..ha más máshogy látja, akkor majd elmondja a véleményét. De szerintem azzal mindenki egyet ért, hogy komolyan gondold azt át, hogy mit is érzel és ki iránt. :)
2008. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
gondold meg. Biztos volt köztetek annyi lelki kapcsolat az előzővel, ha az eljegyzésig jutottatok! Meg a szex (nekem) azzal jobb, akit szeretek, szóval ezt a részét nem vágom...
2008. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképp szakítanék a mostanival mert nem jó dolog tovább áltatni a másikat.Ha egy darabig egyedül vagy, talán tisztázódik benned minden. Egy kapcsolatban nagyon fontos a szex, még ha nem is a legfontosabb, azért mérlegeld, elég-e amit ő nyújt az ágyban vagy hosszú távon gondok adódhatnak belőle. Hallgass a szívedre, de az agyaddal gondold át a dolgot.
2008. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ex volt nagy akrobata az agyban. Miutan szakitottunk en megismerkedtem egy masik fiuval - ami persze kihozta belole a gyere vissza reakciot.

Majdnem visszatancoltam....

Ma az a masik fiu a ferjem. Kapcsolatunk alapja nem a cseppet sem mellekes szex.

Ha ugy erzed kielted magad, ha ugy erzed egy tars tobbet er a jo szexnel, akkor lepj.

Ezt azonban nem tudod ugy megtenni, hogy ne seruljon valaki.

2008. máj. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mostani felejtsd el. Ha a régi még nem foglalt és Ő is akar még, egy próbát megér! Sok sikert!
2010. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én párom 3 év után tegnap benyögte, hogy már nem szeret. De azért találkozgassunk továbbra is mert neki hiányzik a szex.

Kiverte a biztosítékot. Minek néz? Én senkit nem szerettem még ennyire, és vele akartam leélni az életem! Ő pedig eldobna mint egy zsepit?

Nem tudom mit tegyek, nem tudok enni aludni semmit, folyamatosan bőgök!

2010. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!