Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan csalodas amelyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csalodas amelyet sosem lehet igazabol kiheverni, vagy ez csak egy ilyen onmagunknak bebeszelt dolog?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én mondjuk még mindig nagyon haragszom magamra is meg az exemre is. Magamra azért, mert tűrtem a családja megaláztatásait, rá meg azért, mert nem tett ellene semmit. Hülyén hangzik, de mióta szakítottunk, mindenkit eltolok magamtól, nem akarok senkivel semmit. 22/n.
2012. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az elmondott elozmenyek utan ertheto.
2012. okt. 25. 09:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden csalódást ki lehet heverni, csak van, amit baromi nehéz. És van, akinek nem sikerül. De vannak szerencsés kevesek.
2012. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elnezest,kisse ellentmondasos,ha nem mindenkinek sikerul ,akkor lehetlen,nem ?
2012. okt. 25. 09:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Keveseknek sikerül, tehát nem lehetetlen. Így azoknak sem lehetetlen, akik annak hiszik, csak per pillanat nincs rá eszközük, hogy megoldják, de lehet ebben is fejlődni. Szerencsések azok a kevesek, akiknek már eleve van rá megoldásuk, és nem kell érte megdolgozniuk.
2012. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen van olyan ami örökre beleég az emberbe, és végigköveti az egész életét.
2012. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez pontosan igy van.Legalabb is nalam,sajnos.
2012. okt. 25. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetlen csalódást, egyetlen szakítást sem lehet teljesen kiheverni...csak nem gondolsz rá, aztán meg elfelejted...de meg nem történtté tenni nem lehet semmit...
2012. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Túltettem magam a dolgon, de még mindig frusztrál olyan szinten, hogy részben magamat hibáztatom, hogy mi a f*szért kellett tűrnöm? Azért, mert szerettem a fiút! Hülye voltam nagyon és ez az, ami idegesít, mert engem úgy ismernek az emberek, hogy reális, körültekintő vagyok és mindig tudom, hogy mi a jó.
2012. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is minden csalódást ki lehet heverni, de akár nagy szerelem akár "csak" szerelem egyiket se felejti el az ember és mindegyik valamilyen nyomot hagy. Egyén függő, ki milyen gyorsan teszi túl magát dolgokon, persze ez nyílván attól is függ hogy mi volt a szakítás oka és körülménye stb...de mindenképp egy kudarc valamilyen szinten, még ha tanítás is a feladata...
2012. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!