Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez így, ez a divat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így, ez a divat?

Figyelt kérdés
Nem csak nálam vettem észre, hogy amint egy csajnak lesz barátja akkor már özönlenek a fiúk.Eddig nem kellettem...De amint van barátom már özönlenek. Másnál is van ilyen?

#párkapcsolat #fiú özönlés
2012. okt. 28. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van. Gondolom versengés jön rájuk mikor látják hogy egy másik fiujé vagy.Bizonyítási vágy,hogy jobbak nála.. vagy ilyesmi:D
2012. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor egy lánynak barátja lesz, akkor árad belőle a boldogság meg jobban kicsípi magát a pasijának, önbizalma is nagyobb lesz lehet stb, s ez meglátszik rajta, ezt a pasik is észreveszik.
2012. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig azt gondoltam, hogy a barátnőm valamint elhallgat előlem, és hogy az nem véletlen, hogy az exei egyszercsak mind-mind felbukkan, mindegyik (szinte egyidőben) újra akarja vele kezdeno, stb. Azt hittem, ezért tesz valamit, és ilyen nincs véletlenül. De az elmúlt egy-két hónapban a saját esetemből látom, hogy ilyen van. Szerintem összefüggésben van azzal, hogy mennyire vagy boldog, mennyire érzed magad jól a bőrödben, történjen az akár épp egy aktuális szerelem miatt, vagy bármi más miatt. De! Szerintem nem csak az válthatja ki a pasik "özönlését", hogy barátod van. Bármi, ami boldoggá, kiegyensúlyozottabbá, harmonikusabbá, magabiztosabbá tesz. Mert ez rögtön meglátszik rajtad!
2012. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szoktam magam ki csipni... :D

Még csak nem is festem magam..a hajammal se foglalkozok csak összekötöm.. :D

2012. okt. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!