Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék neki segíteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék neki segíteni? Párom totális analfabéta a párkapcsolatokhoz.

Figyelt kérdés

2 hónapja jöttünk össze, igazság szerint nagyrészt a barátai és némi mázli segítségével. Nem sokkal azután, hogy összejöttünk szembesültem azzal, hogy mennyire tapasztalatlan a nők és a párkapcsolatok terén.


Hogy rövidre fogjam: nem nagyon tud bókolni, meg felengedni ilyen szempontból, és sok esetben túl szárazra sikerülnek a beszélgetések (kb mintha idegenek lennénk és egy újságcikket beszélnénk ki azért, mert muszáj...). Szex közben is olyan, mintha nem lenne benne semmi szenvedély... technikailag oké, jól csinál mindent, figyelmes, csak olyan... lapos az egész. Aranyos srác, és tisztában van a hibájával, azt mondja próbálkozik, de tiszta sor, hogy külső segítség nélkül képtelen lesz bárhova is fejlődni... Nem áll szándékomban elhagyni, szeretnék valahogy megoldást találni a dologra, mert minden más rendben van, de tanácstalan vagyok. Mégis hogy tudnám a párjaként megtanítani arra, hogy hogyan kéne elcsavarnia a fejem? (Kicsit abszurd)


én 21/n; ő 21/f


2012. okt. 28. 22:00
 1/7 Tyler913 ***** válasza:

Illy...Hát ez húzós. Ezek után hogy érted,hogy minden más stimmel? Ha totálisan képtelen arra,hogy érzelmi hatást váltson ki belőled,mi az,ami jól működik? Na mindegy.


Semmi mást nem tehetsz,mint hogy őszintén beszélsz vele ezekről a dolgokról. Még olyan ötletem van,hogy nézzetek meg együtt olyan filmeket,ahol a főszereplő "el tudná csavarni a fejed",hátha ragad rá valami a pozitív mintától.

De amúgy szerintem semmi ciki nincs abban,ha elmondod,szenvedélyesebb kapcsolatot szeretnél,és megmutatod neki,hogyan képzeled ezt el.

2012. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A minden más alatt azt értem, hogy külsőre vonzódom hozzá, és természetileg is teljesen rendben van, vannak közös érdeklődési köreink, ki tudunk találni közös programokat, és alapvetően eddig minden felmerülő problémát meg tudtunk beszélni, csak szerencsétlen ilyen téren =)

Próbáltam neki elmagyarázni, de kb a szájába kellene rágnom minden szót, mert szinte ötlete sincs, mit kéne egy nőnek mondania... előző barátnőjével is úgy jöttek össze, hogy 4 évig csak barátok voltak, és a csaj tulajdonképpen letámadta.

A film nem rossz tipp, már csak találnom kell ilyet (nem vagyok oda a romantikus filmekért, szívesebben nézek horror filmeket, de majd végzek egy kis kutatómunkát =) )


És mielőtt valakiben femerülne a kérdés, igen, programozó a drága.

2012. okt. 28. 22:13
 3/7 lila nyuszi ***** válasza:
Lehet, hogy nem egy szenvedélyes típus. De szerintem ennek magától kéne jönnie ha mindketten szerelmesek, akkor felfalják egymást a szerelmükkel és szó sincs ilyesmiről... Valahogy próbáld meg bevadítani. Csábítsd el te, hogy megvaduljon és kénytelen legyen elcsavarni a fejed.
2012. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lila nyuszi ***** válasza:
Hm... Akkor amikor ül a gép előtt akkor lopózz mögé valami szexi göncben és lepd meg rendesen. :D
2012. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerelmes belém, ebben biztos vagyok, csak balf*sz. Szerintem is magától kéne jönnie, de neki nem jön. Olyan, mintha egy tizenéves szégyellős szűz kisfiú lenne, aki megszólalni is alig mer lányok előtt, hacsak nem a haverjai.

Volt ilyesmire példa. Pl mindig vonzódott a goth stílusú lányokhoz, én régebben mozogtam ilyen körökben, úgyhogy elővettem egy régi fűzőt, kimázoltam magam...stb. De ezekkel annyit érek el, hogy arról is megfeledkezik, hogy létezik olyasmi: "előjáték". Tulajdonképpen totál zavarban van tőlem, és baromságot baromságra halmoz ilyenkor. Én meg csak fogom a fejem hogy "imádlak kincsem, de csajozni azért megtanulhattál volna".


Tipikusan az a lúzer srác, akinek összejön egy épkézláb nő, és nem tudja, mit kezdjen vele =D

2012. okt. 28. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Úristen, nagyon idegesítő vagy..
2012. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tipikusan az a lúzer srác, akinek összejön egy épkézláb nő, és nem tudja, mit kezdjen vele =D


Ennyire tipikusnak számít az ilyen? na pasztmek. mondjuk, jah, kb. ugyanez lenne velem is HA lenne barátnőm, de... nincs. ;_;

2014. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!