Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ha a párom megtiltja hogy a legjobb barátnőmmel beszéljek?

Figyelt kérdés
Útálják egymást, és a párom mondta hogy válasszak vagy ő vagy barátnőm.. volt már olyan hogy megtiltotta hogy az osztálytársammal beszéljek (mert bejövök neki) és a barátnőmnek mondta hogy írjak fészbukon hogy barátomat választottam meg hogy már nem a barátnőm.. és csak ennyit írhattam.. azóta barátnőmmel még nem beszéltem, nem merem megmondani neki hogy megtiltotta a pasim hogy vele beszéljek, mert aztán a családba kiútálják.. mert barátnőm az unokatestvérem is egyben.. na meg a szomszédom.. és igy kb elkerülhetetlen hogy találkozzak is vele. kérlek segítsetek

2012. okt. 29. 09:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még ha igaza is van,és ki is használna az uncsitesód,akkor sem szabhatja meg neked h mit csinálj,max elmondhatja a véleményét!
2012. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

hát 17 éves vagyok. Majd próbálok változtatni rajta hogy azért ne mindent ő mondjon már meg, egyszer már együtt voltunk aztán vége lett, nekem lett másik barátom, és minden nap írt hogy mennyire szeret meg hogy azóta egy lánnyal se volt semmi, ezt el is hiszem mert tudom hogy soha nem csalna meg. Akit ismerek barátai közül egyikkel sincs bajom :/

próbálok beszélni barátnőmmel, de ezt az egészet nem mondom el neki szerintem hogy ez miatt nem beszélhettem vagy is beszélhetek vele. Akkor most azon leszek hogy megváltoztassam és remélem hogy sikerülni fog!

nagyonszépen köszönöm mindenkinek a válszokat!! :) jól jöttek

2012. okt. 29. 09:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Én erre csak röviden annyit mondok, hogy már régen eldöntöttem, hogy valaha bárki is választás elé állít, hogy ő vagy valaki más, akkor tuti, hogy a másik felet választom, mert aki ilyet kér, az tuti, hogy uralkodni akar rajtam, én meg ezt nem hagyom...
2012. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nrmális a srác részéről, az hogy eltilta barátnődtől egy dolog de hogy még meg is mondja mit írjj neki... ez már sok nálam úgy repülne hogy a lába nem éri a földet, gondolkozz már mennyit engedsz meg neki
2012. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!