Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatos bizonytalanságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Folyamatos bizonytalanságban vagyok. Ti mit tennétek? (25L,38F)

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben: fél éve vagyunk együtt.azt hittem túl tudok lépni azon a tényen, hogy ő sokkal többet keres nálam és nem fog zavarni, de rájöttem,hogy igen. A barátai is kivétel nélkül mind olyan pozíciókba, ill. családi háttérrel rendelkeznek, amivel én nem..

Az elején kikötöttem neki, hogy nem vehet nekem drága ajándékot.. ( pl. tablet, telefon, drága ruha stb.. mert szeretett volna) Nem akartam, hogy "megvásárolható" legyek..

de egyre kényelmetlenebb számomra.. karácsony után spanyol országba akarnak menni a barátaival, és szeretné ha én is mennék.. fizetné, de ezt meg én nem akarom, viszont magamnak nem engedhetem meg..


Egyszer már szakítani akartam amiatt, hogy túl különbözőnek érzem az életünket, a vágyainkat, lehetőségeinket.. Tulajdonképpen amiben csak lehet különbözünk.. érdemes így együtt maradni? Fontos nekem, de nem akarom, hogy elvesztessük az éveinket valamire ami talán sosem működne normálisan..



2012. okt. 29. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
belőled kiindulva nem érdemes
2012. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy úgy érzi ő a pénzes pali aki a keményen megdolgozott pénzből végre megvásárolhatja a hőn áhított termékeket, köztük egy fiatal barátnőt. Nem biztos hogy rosszindulatból, sőt szinte biztos hogy nem rosszindulatból, csak ilyenné teszi a világ, a pénz az embereket. Vannak csajok akiknek ez bejön, ha nem vagy ilyen ne késlekedj és szakíts vele. Ha felmerül benned ilyesmi nem biztos hogy egy ócska lotyó vagy, akkor meg minek élj úgy.
2012. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor lennél megvásárolható ha csak azért lennél vele, hogy vegyen neked dolgokat és ide-oda vigyen a pénzéből. Aki kevesebbet keres olcsóbb ajándékot vesz a barátnőjének, aki többet keres miért nem vehet drágábbat? Kicsit az is idegesítő már a mai világban, hogy ha valakinek sok pénze van egyből azt hiszik hogy meg akarják venni a nőket. Csak szimplán akar neked 1-2 ajándékot venni, meg ha most neki kb pár napi munkájába kerül hogy kivigyen magával téged is spanyolországba, miért ne tehetné meg?


Szép és jó hogy nem a pénzéért vagy vele, és nem várod el a drága ajándékokat és külföldi utazásokat, viszont ennyire elutasítónak lenni szerintem túlzás. Az meg hogy emiatt a szakításon gondolkozol...mégis mit mondanál neki? Jó minden, szeretlek is, csak túl sokat keresel. Érdekes nem? Mellesleg nézd meg hogy ő 38 éves, te meg 25. 13 év alatt ha 0-ról indulsz, de beleadsz mindent, akkor is szakmailag, kereset ügyileg annyit lehet fejlődni h leírhatatlan, nem csoda hogy jobban keres mint te.

2012. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, csak épp most olvastam egy másik kérdésnél, hogy a férfi (aki többet keres vmivel mint a nő) furikázza a barátnőjét, és elkérte a benzinpénzt :D Most akkor melyik a jobb? Ha nem keres sokkal többet a férfi, és max nagyon kis ajándékokat enged meg, vagy ebből kifolyólag zsugori, vagy ha sokat keres és szeretne neked mindent megadni amit magadtól nem tudnál?


Szerintem az utóbbival semmi gond nincs. Hadd vegyen neked ajándékot, hadd vigyen spanyolországba. Ne állítsd választás elé. Ő el akar menni a barátaival, de nyilván szeretné ha ott lennél. Most vagy elmegy nélküled és sz@rul érzi magát, vagy itt marad veled h ne érezd magad sz@rul miközben ő alapból elment volna. Nem ott kezdődik a baj ha sokat költ rád, hanem akkor ha elvárod!


(Szeretnék én is 38 évesen ott tartani h bármit megadhassak a bnőmnek/feleségemnek/családomnak, és ehhez neki nem kell sokat keresnie..)

2012. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt is kiderult hogy a lanyok hiaba tagasjak, de akkor.is gazdag pasit keresnek maguknak, ha torik ha szakad. Aztan neha rajonnek keson, hogy megromolhat a nagy kulonbsegek miatt egy kapcsolat, de a legtobb lany ilyenkor is inkabb elviseli a pasit, hogy az majdcm csak kitartja.
2012. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Annyit hozzátennék, hogy amikor megismerkedtünk nem tudtam, hogy milyen pozícióban dolgozik, ill. arról sem volt fogalmam, hogy milyen anyagiakkal rendelkezik. Nem árulta el, én meg nem akartam túl kíváncsiskodónak tűnni.. akkor annyit tudtam róla, hogy egy cégnél dolgozik,mint közgazdász. S 25éves korom ellenére, én sem vagyok anyagilag teljesen elveszett. Bár egy részét a szüleimtől kaptam, másik részét én teremtettem elő.Rendelkezem a legfontosabb dolgokkal ( lakás, autó) saját magam finanszírozom a másoddiplomám és mellette dolgozom. Többek között a suli miatt nem engedhetek meg magamnak annyi mindent mint szeretnék mert félévente egy nagyobb összeget kell kifizetnem tandíjként..

Az előző kapcsolataiból kiindulva voltak bennem olyan kétségek, amik miatt úgy éreztem, hogy meg akarna vásárolni.. A korábbi barátnői gondolkodás nélkül elfogadták a külföldi utazásokat ill. azt, hogy gyakorlatilag a eltartották őket.. Azóta sikerült megbeszélnünk ezt, és nyomatékosítottam hogy számomra nem az ajándék értéke a fontos, hanem a szándék,a figyelmesség:) Nemrég volt a névnapom és nagyon boldog voltam, hogy amiket kaptam,mind arról árulkodik, hogy mennyire figyelmes velem. pl. többek között kedvenc édességem kaptam tőle :)

2012. nov. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!