Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SAjnos csokoloztam egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SAjnos csokoloztam egy pasival-férjnél vagyok. Szőrnyen bánom, ki se tudom mondani mennyire. Ez megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés
Utálom magam hogy ilyet tettem. megérdemlem hogy bármit is mondjatok rolam..

2012. okt. 29. 14:58
1 2
 11/14 anonim válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. Szerintem is gondold végig ezt fordított helyzetbe, Te mit szólnál hozzá, mit tennél. Megbocsájtanád-e neki stb, és utána döntsd el, hogy te mit fogsz lépni. Én a helyedbe elmondanám, mert az őszinteség az alapja a kapcsolatoknak.
2012. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fordított helyzetben való belegondolás nem okés, mivel valószínűleg a kérdező a maga párját fogja fogni.



Én a kapcsolat elején megmondtam a barátnőmnek, hogy a határt én ott húzom meg megcsalás szempontjából, hogyha idegen emberrel táncol egy buliban. Hogyha úgy érzi, ő erről nem tud lemondani, akkor nem vagyunk egymáshoz valóak, mert engem irritál az, ha valaki úgy viselkedik, mint egy szingli, és aztán bejelenti(vagy nem...) hogy hát neki barátja van. Aki innen gyűjti az önbizalmát, az elég nagy szegénységi bizonyítvány.


Szóval igen, a csók megcsalás. De mond el a történeted.

1.Mit?

2.Kivel?

3.Miért?

4.stb

2012. nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megaztan kerdes hogy tenleg megbantad e?Vagy csak felsz hogy kitudodik,es hogy mi lesz akkor.Az emberek gyakran nem veszik eszre a ketto kozott a kulombseget.Akik ilyesmit valoban es oszinten meg tudnak banni azok szemelyisegukbol adodoan el sem kovetik.
2012. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hu ez nagyon regi kerdesem volt.

Most kicsit okosabb lettem mindent maskepp latok.

Sz@r volt a kapocsolat.

Nem torodott velem.

Meg mindig tart ez a kapcsolatom de hiaba minden erőfeszitesnek a nekem lenyegesebb dolgok nem valtoztak.

Csak gondoltam megírom .

Hosszu sztori lett ennek a vége.

Udv.

2017. márc. 12. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!