Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltál már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltál már olyat, hogy a barátnőd/barátod nem tud normálisan melletted aludni?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja alszunk együtt (8-10 alkalom) de a barátnőm vagy nagyon rossz alvó vagy nem tudom,de folyamatosan forgolódik, ebből adódóan a kezeivel csapkod, leakar tolni az ágyról, elveszi a takarómat (bár neki is van) de mindig az enyém kell neki. Tegnap éjszaka pl úgy vesén térdelt, hogy azt hittem, ki kell mennem egy kis vért pisilni. Az a durva, hogy egyáltalán nem kell fel arra, hogy éjszaka olyan rúgásokat mér rám, amit még Ronaldo is megirigyelne, de amint bekapcsolom a tv-t (kb 2-es hangon) már kel is fel és látványosan szenved, hogy a fénytől nem tud aludni :/

Mással is van ilyen?


2012. okt. 29. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Aham, barátom álmában bunyózik. Ha megsimogatom az arcát olyat üt, hogy nincs időd elhajolni...


Azon kívül fészkelődik, horkol, és folyamatosan tolat felém a seggével, és egy idő után már vagy átfekszik rajtam, vagy lelök az ágyról.


:D

2012. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Max hogy állandóan mocorgok, meg kitúrom a helyéről. Am nem
2012. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
tuti valami alvászavara van. és ezt komolyan mondom, nem rosszindulatból! el kéne mennie kivizsgálásra
2012. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Besírtam a röhögéstől...:))

Na, ennek, 30 évi házasságnak lesz a következménye előbb a külön ágy aztán a külön szoba.


Csókollak Benneteket !

2012. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én attól nem tudok am aludni. hogy rá vigyázok alvás közbe:$
2012. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Pl nekem egyszer úgy betérdelt a nőm, hogy két napig nem éreztem a heréim. De olyan is volt már, hogy arra keltem fel hogy szoringatja a zacsit és ráadásul el sem akarta engedni!


24/F

2012. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

az én barátom is hasonló.

csak ő nem rugdos hanem ütöget, de nagyon nagyokat és mellé horkol.

Párszor befogtam az orrát meg ilyenek mert nem bírtam elviselni>< és ilyenkor horkant egy óriásit és abba hagyja..iszonyú rossz vele aludni

2012. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ezek nagyon viccesek!:DDD
2012. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja, meg 3x is keltem rá hogy álmomba meg akart dugni xD Utána meg úgy csinált, mintha nem csinált volna semmit xD
2012. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves 4.! Örülök, hogy feldobtam az estédet, de a humoros fogalmazás ellenére ez elég kemény és fájdalmas dolog. Szar dolog ha azért nem akarsz együtt aludni a pároddal, mert félsz, hogy reggelre a szart is kiveri belőled.

Egyébként már mondtam neki, hogy ez tuti nem normális, szerintem stresszes és rosszat álmodik, ő azt mondja, hogy ez új helyzet és szoknia kell még az együtt alvást. Na majd holnap keverek egy kis vény nélkül kapható gyenge nyugtatót (én is szedem néha) az esti kakaójába, aztán meglátjuk mi lesz.

2012. okt. 29. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!