Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltál már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltál már olyat, hogy a barátnőd/barátod nem tud normálisan melletted aludni?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja alszunk együtt (8-10 alkalom) de a barátnőm vagy nagyon rossz alvó vagy nem tudom,de folyamatosan forgolódik, ebből adódóan a kezeivel csapkod, leakar tolni az ágyról, elveszi a takarómat (bár neki is van) de mindig az enyém kell neki. Tegnap éjszaka pl úgy vesén térdelt, hogy azt hittem, ki kell mennem egy kis vért pisilni. Az a durva, hogy egyáltalán nem kell fel arra, hogy éjszaka olyan rúgásokat mér rám, amit még Ronaldo is megirigyelne, de amint bekapcsolom a tv-t (kb 2-es hangon) már kel is fel és látványosan szenved, hogy a fénytől nem tud aludni :/

Mással is van ilyen?


2012. okt. 29. 22:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Olyan nem volt még valakivel, hogy azért nem tudott aludni, mert annyira boldog, szerelmes volt, hogy egyszerűen mellette nem birt aludni? Legalábbis kezdetben egy ideig? Hogy úgymond előtte le kellett magát nyugtatnia és kikapcsolni az agyát?
2012. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Engem a barátom üt néha szerencsésen orrba a könyökével minden indok nélkül vagy valahogy belerepül a keze az arcomba. Meg rángatózik rengeteget és mindig frászt kapva ébredek fel, ha erősebben beráng és épp a karján voltam, vagy akármi...és minden apró zizzenésre felkelek, szóval lehet mondani, hogy rossz alvó vagyok. Viszont lábbal terpeszkedek, mert tök mindegy mekkora az ágy, én hason alszom és keresztbe. Nem egyszer kaptam már meg, hogy feltoltam a falra.

Az alvástechnikák nem a legtökéletesebbek általában :D

2012. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezeken a válaszokon szakadok! :'DDDD Hihetetlen vicces olvasni a sztorikat! :D
2012. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

4.-es vagyok.

Bocs, de még röhögök..

Na, most komolyan: a 30 évi házasság utáni különalvást tapasztalatból tudom. Na, most Ti röhöghettek, én abbahagytam. Fiatalon, szerelmesen, más az ember alváskultúrája. (kulturálatlansága) A szerelem stressz állapot, testnek, léleknek. Ezért is nyugtalanabb az alvás.

8-10 együtt alvás (valakinek) idegen helyen, szintén zavaró lehet, hiszen még nem igazán ismeritek a párotokat, nem meritek elengedni magatokat, ha tudat alatt is.

Később, ha összeszoktok, sokkal, sokkal nyugodtabb lesz az alvás is. Gondolj bele, az ovisnak mennyi beszokatási idő kell, mig eltud délbe aludni az ovis ágyán.. (sok)

Ne izguljatok, összeszoktok, alvásban is.

Mi már megszokhattuk volna, de én későn fekszem, tv (reklám) nem érdekel, férjem a tyúkokkal fekszik.

Ezért van külön szoba, nem azért, mert nem tudnánk együtt aludni.

Na, csókollak Benneteket: egy öregasszony (CSAK hozzátok képest!)

2012. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Aztaamindenit :DDD Sajons nem tudok ehhez megjegyzést fűzni mert még én nem aludtam senkivel sem :) De most feldobtátok az estémet :D
2012. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ugye nem kérdezés nélkül akarod benyugtatózni a barátnődet??

Egyébként nekem is hasonló az esetem. Mi ugyan nem csapkodjuk egymást a barátommal, de mivel nagyon ritkán van lehetőségünk együtt aludni, ha átölel, egyszerűen nem tudok elaludni. Volt, hogy akkor sem, ha csak átkarolt. Rámtör egy ilyen klausztrofób érzés, mintha mindjárt megfulladnék. De szerintem csak hozzá kell szokni, hogy más is ott van melletted. :) Szóval szerintem a barátnőd is klimatizálódni fog egy idő után.

2012. okt. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azért ez egy kicsit erősen hangzik, hogy benyugtatózom. Most ne egy lónyugtató erősségű ketaminra gondolj, már korábban is szedte - pl vizsga korszakban - nem allergiás rá, ha erre gondolsz. Kb annyit ér, mint egy forró, relaxációs habfürdő, de mivel zuhanyzóm van, ez így kilőve. Nem, nem akarok neki szólni, mert nem veszi komolyan, nem kell rá fel arra, hogy álmában "verekedik", így nem is vesz komolyan,pedig szinte biztos, hogy csak stresszel.
2012. okt. 30. 06:49
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szóljj, neki! Amennyire nem csinál nagy ügyet ebből ő annyira te se ha benyugtatózod, de lehet neki nagyon rosszűl fog esni.
2012. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Még mindig nem látom értelmét szólni. Minek? Baja biztos, hogy nem lesz tőle. Akkor meg miért mondjam neki? Ez újabb felesleges stresszhez vezetne.
2012. okt. 30. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!