Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az embereket az, hogy nincs pasim? Állandóan azt kérdezgetik, hogy miért nincs. Mit lehet ilyenkor válaszolni, hogy békén hagyjanak végre?

Figyelt kérdés
Főleg a nők ilyen kíváncsiak, aztán amikor mondom, hogy nincs barátom kb. úgy néznek rám mint egy földönkívülire.
2012. okt. 31. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az a megszokott, hogy a 21 éves csajok már férjjelöltet keresnek maguknak, ha nem így teszel, azt nem képesek megérteni, hiszen ez lenne a 'normális'. Erre kell lennie valami válasznak, mint "most szakítottunk" és hasonlók, mert ha egy huszonéves csajnak nincs pasija és nem is vágyik rá, akkor az biztosan hülye. Így megy ez.
2012. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A 9-es válaszolónak üzenem, hogy nem kéne általánosítani, az általad említett "férfi" típusokat messzire elkerülöm és szerencsére ők is engem, mert nem vagyok egy mindent kipakoló hülye cicababa.
2012. okt. 31. 16:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem építsd le őket valami meghökkentő válasszal, hogy "szeretőm van, mert a feleségétől még nem vált el" vagy mondd azt, hogy te a szexben, és nem a párkapcsolatban hiszel. Egy idő után megunják :D
2012. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy az IGAZI szerelemre vársz :) Ettől nem fogják túl jól érezni magukat, mert az emberek többsége így vagy úgy, de megalkuszik a saját kapcsolatában.
2012. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem válaszolj, csak mosolyogj. Aztán majd gondolnak amit akarnak.
2012. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!