Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy férfi (32 éves), aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esztikee102 kérdése:

Van egy férfi (32 éves), aki már évek óta tetszik, de nem merek lépni felé, mit tegyek? én 19 éves vagyok Bevetettem pár csajos trükköt, de nem vált be úgy ahogy kellett volna. Az fix, hogy szimpi vagyok neki.

Figyelt kérdés

Elég hosszú a sztorim...de a lényeg,hogy buszsofőr és a buszon ismertem meg. Aztán tavaly nyáron próbált közeledni,de nem vettem a lapot. Ráadásul mindig leégettem magam,de aranyos volt,mert mindig viccesen kimentett a szituból :)Aztán idén nyáron én próbálkoztam,de most meg ő nem vette a lapot,vagy nem akarta?! Nem tudom. Csajos trükk volt például,hogy direkt fent hagytam a pulcsimat a buszon,aztán megvártam míg egyedül lesz és visszamentem hozzá. Kicsit beszélgettünk,de nem vittük túlzásba. Arra vártam,hogy majd ott marasztal,aztán megismerjük egymást,de nem így lett. Amúgy mindig integet,ha meglát. Akárhányszor összefutunk egy nap mindig köszön...

Mi a véleményetek?


2012. okt. 31. 18:23
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Azért köszi,hogy aggódtok :) De nem tudtok lebeszélni...az a helyzet,hogy túl régóta tetszik.

Persze,tudok róla elég sok mindent és talán ez miatt sem tudom elengedni.És először is csak szeretném jobban megismerni,aztán úgyis megtudom majd,hogy mik a szándékai.

Amúgy meg az ő buszán nincs kiírva,hogy buszsofőrrel beszélgetni tilos :) De nem is merek odaállni mellé,hogy akkor beszélgessünk míg nem érek haza dumával. Ha már valami komolyabb beszélgetésünk lett volna,akkor lehet odamernék állni,de így nem... Lehet hülyén hangzik,de arra várok,hogy ő szólítson le újból és akkor most nem "menekülnék" hátra a busz végébe.

2012. okt. 31. 19:13
 12/24 A kérdező kommentje:

Nálam idősebb lányokkal láttam eddig mindig. Szóval az kizárt,hogy még a nálam is fiatalabbakra bukik.

Amúgy az a legnagyobb baj mostanában,hogy általánosítunk. Maradjunk a témánál...utunkba akad egy nőcsábász buszsofőr és akkor már az egész buszsofőr brigád nőcsábász?! Na már most akadt az én utamba is egy ilyen férfi,de ő igen hamar elárulta magát én meg észnél voltam és leléptem. Nem általánosítottam az egész buszsofőr brigádot ez miatt az ember miatt. Naiv meg nem vagyok.

2012. okt. 31. 19:24
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy naív vagy, ,,Ne általánosítsunk".Szted ha egy buszsofőr fiatal csajokkal beszélget az mi,ha nem nőcsábász?Amúgy lehet hogy a fiatalok jobban érdeklik őt.
2012. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

De bizony az vagy! :D Erre tényleg nincs más megoldás, minthogy majd saját magad megtapasztald.

Bátyám buszsofőr....sok sok buszsofőr pasi a munkatársa...sok sok fiatal van köztük...meséljek? :D Fölösleges, úgy is csak általánosítanék. :)

Fiatal vagy még nagyon. Azt hiszed, hogy a nőcsábász csak nagy dumás egoista gyerek lehet. Hát elárulom neked, hogy az exem egy templomba járó tanítóbácsi volt, aki a nők előtt meg sem mert szólalni. Aztán kiderült, hogy csak azt a nőt nem dugta meg, aki nem hagyta magát. De persze ettől még lehet jó ember.

2012. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Sok kur.va utazik a volánbuszon,ne a buszsofőrökre haragudjatok,ha fiatalok és vmi hasznot akarnak húzni ezekből a csajokból.
2012. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Lefogadom, hogy családja van és azt akarod hogy hagyja ott őket?Ugye tévedek?Miért nem a saját korosztályodból válogatsz pasikat?Kevesebb a valószínűsége, hogy egy a 20-25 év közötti srácoknak élettársa, felesége esetleg gyereke van!Gyanítom hogy a buszsofőr sincs egyedül és ugyebár nem vagy te olyan könnyűvérű nőcske aki tönkre teszi mások párkapcsolatát csak mert épp tetszik neked az a srác!Mit szólnál ha te lennél ennek a pasinak az élettársa vagy felesége, és tegyük fel,hogy most lennél a sráccal egy idős..aztán szépen tönkre menne a kapcsolatotok, mert kiderülne hogy ő( az élettársad v. férjed) kikezdett egy 19éves csajjal!Igazából nem is a kor itt a lényeg ha nem az ha pl. foglalt!Én nem mondom hogy csak a te hibád lenne mivel köztudott hogy kettőn áll a vásár, de legalább benned legyen annyi gerincesség hogy kerülöd az ilyen szitukat!Vagyis ha már tudod, hogy családja van:feleség, gyerek stb. akkor keress inkább mást magadnak mert nem lenne szép ha belerondítanál a képbe!

Tegyük fel hogy nincs családja miből gondolod, hogy ennek a buszsofőrnek pont te lennél a kivétel és nem csak szórakozik?Elhiszem hogy nagyon tetszik, de nem szeretném hogy a későbbiekben azért koppanj mert csak "arra" kellesz neki ahogy a többi fiatal csajszi is!Próbálj meg mindent kipuhatolni róla mielőtt még fejest ugranál az üres medencébe!

2012. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ejha. Látom nem olvastad végig a kommenteket. NINCS családja. Ha lenne naná,hogy NEM próbálkoznék. Azért az eszem nem ment el. Nem vagyok olyan lány.

Még én sem tudom mi lesz,de írtam,hogy először csak megszeretném ismerni. Abban meg szerintem még nincs semmi. Utána úgy is kialakul mi lesz.

Olvasd csak végig,amiket kiírtam. Utána mondj ilyen hülyeségeket. Köszi

2012. nov. 1. 12:41
 18/24 anonim ***** válasza:

Elolvastam!Sőőőőt még be is másoltam, hogy félreértés ne essék!

"Van egy férfi (32 éves), aki már évek óta tetszik, de nem merek lépni felé, mit tegyek? én 19 éves vagyok Bevetettem pár csajos trükköt, de nem vált be úgy ahogy kellett volna. Az fix, hogy szimpi vagyok neki."


"Elég hosszú a sztorim...de a lényeg,hogy buszsofőr és a buszon ismertem meg. Aztán tavaly nyáron próbált közeledni,de nem vettem a lapot. Ráadásul mindig leégettem magam,de aranyos volt,mert mindig viccesen kimentett a szituból :)Aztán idén nyáron én próbálkoztam,de most meg ő nem vette a lapot,vagy nem akarta?! Nem tudom. Csajos trükk volt például,hogy direkt fent hagytam a pulcsimat a buszon,aztán megvártam míg egyedül lesz és visszamentem hozzá. Kicsit beszélgettünk,de nem vittük túlzásba. Arra vártam,hogy majd ott marasztal,aztán megismerjük egymást,de nem így lett. Amúgy mindig integet,ha meglát. Akárhányszor összefutunk egy nap mindig köszön...

Mi a véleményetek?"


"Azért köszi,hogy aggódtok :) De nem tudtok lebeszélni...az a helyzet,hogy túl régóta tetszik.

Persze,tudok róla elég sok mindent és talán ez miatt sem tudom elengedni.És először is csak szeretném jobban megismerni,aztán úgyis megtudom majd,hogy mik a szándékai.

Amúgy meg az ő buszán nincs kiírva,hogy buszsofőrrel beszélgetni tilos :) De nem is merek odaállni mellé,hogy akkor beszélgessünk míg nem érek haza dumával. Ha már valami komolyabb beszélgetésünk lett volna,akkor lehet odamernék állni,de így nem... Lehet hülyén hangzik,de arra várok,hogy ő szólítson le újból és akkor most nem "menekülnék" hátra a busz végébe."


"Nálam idősebb lányokkal láttam eddig mindig. Szóval az kizárt,hogy még a nálam is fiatalabbakra bukik.

Amúgy az a legnagyobb baj mostanában,hogy általánosítunk. Maradjunk a témánál...utunkba akad egy nőcsábász buszsofőr és akkor már az egész buszsofőr brigád nőcsábász?! Na már most akadt az én utamba is egy ilyen férfi,de ő igen hamar elárulta magát én meg észnél voltam és leléptem. Nem általánosítottam az egész buszsofőr brigádot ez miatt az ember miatt. Naiv meg nem vagyok."


Nos úgy látom hogy neked nem ártana visszaolvasni amiket írtál?Mégis ugyan miért írtad hogy hülyeségeket írok mikor konkrétan nem tértél ki a családi állapotára!? Miből kellett volna rájönnöm?Talán ebből?-)

"Persze,tudok róla elég sok mindent és talán ez miatt sem tudom elengedni.És először is csak szeretném jobban megismerni,aztán úgyis megtudom majd,hogy mik a szándékai."

vagy ebből?-)

"Nálam idősebb lányokkal láttam eddig mindig. Szóval az kizárt,hogy még a nálam is fiatalabbakra bukik."


Csak is jó szándékból írtam hogy mit kerülj el, nehogy a végére te koppanj és még neked áll feljebb, hogy segíteni akarok! Na most bánom azt, hogy egyáltalán elolvastam a "problémádat"

2012. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egy újabb 19 éves lány,aki többnek hiszi magát annál ami.
2012. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Értékelem a segítséged,de ha lenne családja nem kérnék ötleteket,hogy hogyan hódítsam meg őt. Nem tudnék szétdúlni egy házasságot sem. Tiszteletben tartom a párkapcsolatokat. Csak rosszul esett,hogy egyből úgy kezdted,hogy: " Lefogadom,hogy biztos családja van..." Köszönöm tényleg,hogy elmondtad a véleményed. Mivel igen csak hideg kritikát kaptam azt hiszem lesz min elgondolkoznom. Mondjuk azon is gondolkoztam,hogy mit lett volna ha nem írom oda,hogy mi a foglalkozás?! Kíváncsi lennék milyen véleményeket kapnék. Elgondolkodtató mindegyik. Még egyszer köszönöm. Ne haragudj,ha megbántottalak...csak álmomban nem gondoltam,hogy ki néznének belőlem ilyet,hogy szétszednék egy kapcsolatot/házasságot. De én nem voltam elég világos,meg hát nem ismersz...Szóval őszintén sajnálom.
2012. nov. 1. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!