Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy férfi (32 éves), aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esztikee102 kérdése:

Van egy férfi (32 éves), aki már évek óta tetszik, de nem merek lépni felé, mit tegyek? én 19 éves vagyok Bevetettem pár csajos trükköt, de nem vált be úgy ahogy kellett volna. Az fix, hogy szimpi vagyok neki.

Figyelt kérdés

Elég hosszú a sztorim...de a lényeg,hogy buszsofőr és a buszon ismertem meg. Aztán tavaly nyáron próbált közeledni,de nem vettem a lapot. Ráadásul mindig leégettem magam,de aranyos volt,mert mindig viccesen kimentett a szituból :)Aztán idén nyáron én próbálkoztam,de most meg ő nem vette a lapot,vagy nem akarta?! Nem tudom. Csajos trükk volt például,hogy direkt fent hagytam a pulcsimat a buszon,aztán megvártam míg egyedül lesz és visszamentem hozzá. Kicsit beszélgettünk,de nem vittük túlzásba. Arra vártam,hogy majd ott marasztal,aztán megismerjük egymást,de nem így lett. Amúgy mindig integet,ha meglát. Akárhányszor összefutunk egy nap mindig köszön...

Mi a véleményetek?


2012. okt. 31. 18:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ez igaz,ha nem írtad volna a korodat,meg a srác foglalkozását,akkor teljesen más válaszokat kaptál volna.

Igazából az van,hogy sok ilyen kérdés van naív lányoktól,meg házasságtörőktől,és hogy neked is idősebb pali kell,ez így megtévesztő.

2012. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ok. Nincs harag! :) Biztos vagyok abban, hogy bárhogy is alakul majd, helyesen fogsz dönteni! ;)
2012. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
mond el neki hogy szereted:) nekem bejött;)
2012. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha erre jársz, írd meg, mi történt azóta!

Talán hozzád hasonlóan én is menthetetlenül romantikus és naiv vagyok, de megérintenek a tiédhez hasonló történetek.


Ezek még akkor is szépek, ha végül nem zárulnak happy enddel... :) Én is átéltem már hasonlót...

2013. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!