Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom 4 év után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom 4 év után az egyik munkatársnőjével. Egyszerűen nem tudom felfogni, mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Egész nap bőgök, nem értem hogyan történhetett. Mindent megadtam neki, amit csak tudtam, és mégis félrelépett, úgy érezem megszakad a szívem. Nagyon szeretem őt, már az esküvőt terveztük amikor bevallotta h megcsalt, de megbánta és tiszta lappal akarja kezdeni újra. Azt hittem elájulok, el is zavartam akkor, már 3 napja nem láttam. Azóta minden nap hív. Nem tudom mit tegyek, szívem mélyén úgy érzem elfelejtem az egészet, mintha mi sem történt volna, de valahol tudom h már nem tudok megbízni benne. Elmondhatatlanul rosszul vagyok és kétségbeesett. Hogy tehetett velem ilyet? Mit tegyek most? Hogy lehet egy ilyet túlélni?

Én 24 vagyok, párom 26


2009. aug. 11. 16:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

hát ha nem szeretne télleg akor egyszerüen csak nem mondta volna el...

sztem fogadd vissza. :)

2009. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Én soha nem értettem egyet azzal, hogy ha a pasi otthon mindent megkap, akkor nem lép félre. Már csak kíváncsiságból is megteszi. Nyugi, azért vallotta be, mert szeret és nyilván bánja. Bocsáss meg neki. Nehéz lesz, elfelejteni nem fogod soha, de azért próbáljátok meg újra!
2009. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
hallgass a szívedre, és bocsáss meg neki. adj egy utolsó esélyt.
2009. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha egyszeri eset, akkor megbocsátasz, de csak egyszer!
2009. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazán ütős...

Jogosan zavartad el...az biztos...de ilyenkor tiszta fejjel kell gondolkodnod és a döntést nem szabad csak a szívedre bíznod...tudnod kell hogy mit akarsz valójában...

Én ha döntésképtelenné válok eljátszom a lehetséges kimeneteleket a fejemben...pl a te esetedben, mi történik akkor ha nem adsz neki új esélyt és hogyan fogod érezni magad (oké szarul) és mi van ha újra megtörténik és ugyanazzal a nővel...hisz bármelyik nap megtehetik...és minden nap látják egymást...minden nap flörtölhetnek...mi van ha nő repült rá a párodra...és ő gyenge volt....


A vonzalom ura a hűségnek...

Csak egy dolog van ami ellen nem tehetünk semmit: az pedig az árulás.


Rosszul érzed magad...ez természetes...ha biztos vagy benne hogy szereted...ideje neked is jobban beszállnod a játékba...ugyhogy teszteld le a párod, hogy ne csak mondja hogy szeret...hanem mutassa és bizonyítsa is...

akár kis meglepetések...több együttlét...több közös program...vagy csupán több odafigyelés árán...nem kell nagy dolgokra gondolni...

És ne adj meg neki mindent...érezze csak hogy rosszat tett...


1001 oka lehet hogy miért tette amit tett...az hogy elmondta és hívogat...jót jelent...ha találkoztok értesd meg vele hogy nincs olyan hogy tiszta lap...értesd meg vele hogy ez nem kicsit borított meg téged...és nem tudsz egyik napról a másikra jókedvűen hozzáállni...de szereted és nem akarod hogy elváljanak útjaitok...mondd meg neki hogy ha folytatjátok, akkor gyengédségre és törődésre lesz szükséged hogy egyátalán az iránta valaha érzett bizalmat valamilyen módon újra visszanyerd...


A legfontosabb mégegyszer az hogy magaddal és az érzéseiddel legyél tisztába...minden más csak és kizárólag ez után jöhet...


Az én szívemet rommá törte néhány lány már..ugyhogy mindig azt mondom hogy már nem él...nem kívánom ezt másnak...de nap mindig felkel..és minden nap egy új remény...annyi ember van akikben boldogságot lelhetünk...nem szabad feladni...:D

2009. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi h írtatok, bár nem tudom h aki azt írta h bocsássak meg, átélte-e már ezt a szörnyűséget. Én annyira de annyira bíztam benne, és mégis elárult. Jobb szó nincsen már erre. És igen a munkatársnőjével nap mint nap találkoznak, nem tudom ki kezdte a dolgot, azt már nem hallgattam meg, csak sírtam és elküldtem. Még most is olyan mintha nem is magamról beszélnék hanem másról, annyira hihetetlen és fáj ez az egész.

Rémálom. Ahhoz h egyáltalán adjak neki még egy esélyt, ott kéne hagynia a munkahelyét. Csak az a bibi h ott rohadt jól keres, és nem hinném h miattam kilépne. Már nem is tudom mit beszélek, annyira rossz most. Most magamat is vádolom h biztos én csináltam vmit rosszul és azért tette. Lehet felveszem majd neki a telefont, nem tudom mi lesz utána.

2009. aug. 11. 21:53
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek, beszéljetek, beszéljetek. Mondd ki magadból amit érzel, zúdítsd rá nyugodtan a bánatod. Jobb lesz neked, hidd el!!!
2009. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
egy ismerősöm azt mondta, mindenki megérdemel EGY esélyt, mert esetleg ettől egy életre elmegy a kedve a hűtlenkedéstől, mert gondolom, hogy lelkifurdalása volt, azért mondta el. Igen. Ezt mondta egy ismerősöm. Én meg ennek tudatában visszafogadtam a pasit, de valahogy nem tudtam benne bízni többet. Addig-addig, hogy végülis mégis elküldtem. Ennyi.
2009. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben megmondanám a páromnak hogy adjon egy kis időt! Gondolkozzon el egy kicsit hogy miért tette és valóban megérte e ezt a kapcsolatot feladni holmi futó kalandért! És kérdezze meg magától mit akar! Kérj pár hetet míg te is tisztázod magadban ezeket!

És ha azután a pár hét után úgy érzed megbocsátassz akkor közöld vele és azt is hogy ezek után nagyon nehéz lesz vissza szereznie a bizalmadat!

Tudom hogy nagyon rosszul esett ez az egész :( De kitartás;) Erősnak kell lenned!

Persze ez csak az én véleményem volt de remélem tudtam segíteni!

Szorítok ;)

2009. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném...esküvő előtt ha ilyet tesz,az azt jelenti,hogy tudat alatt fél lekötni magát! Nehogy hozzámenj! Ha nem tudod elhagyni,járhattok még,de ne menj hozzá! Ha már most megtette,a szerelem idején,mi lesz később,amikor a házasság ellaposodik? Inkább örülj annak,hogy ez idejében kiderült,mármint hogy csapodár,és megmentetted magad egy boldogtalan házasságtól! 28/L
2009. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!