Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szája a szuvas fogak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szája a szuvas fogak tárháza. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, és szeretjük egymást, már említettem neki a fogorvost de nem hajlandó elmenni. Nagyon sok lyukas, szuvas, letört foga van, már elől is lyukad neki és nagyon csúnya neki. Kellemetlen a lehelete és nagyon zavar. Hogy vehetném rá hogy menjen el?
2012. nov. 2. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Fúúújjj....
2012. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
verd meg
2012. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hédinek hívják?
2012. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Milyen Hédi?
2012. nov. 2. 22:59
 5/17 anonim ***** válasza:
szakits vele, fuj. igénytelen csaj lehet az biztos
2012. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Fogod és elviszed vagy megmondod neki hogy büdös a szája és így kicsit undorodsz már tőle, hátha észbe kap. Hogy lehet valaki ilyen igénytelen! Jó kis műprotkós lesz 10 év múlva!
2012. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi szégyenérzet emiatt? Hány éves? Én kerek-perec megmondanám neki a helyedben, hogy zavar a lehelete. Nem beszélve arról, hogy a rossz fogak egy halom mellékhatást tudnak kreálni.
2012. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, tudom a szerelem vak, de neked hogyan van gusztusod megcsókolni?

Adnék neki egy ultimátumot. Ha decemberig nem kezdené el szép sorban a fogait megcsináltatni, elhagynám azonnal a helyedben.

És akkor még nagyon rendes is voltál.


20F

2012. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Diarmand ***** válasza:
62%

Örülnénk ha egy kérdést csak egyszer tennél fel. Vagy abban reménykedsz, hogy más válaszokat kapsz rá ha más nap teszed fel?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9: örülnék ha nem okoskodnál bele. Az amúgy sem az én kérdésem és ennyire nem rossz a helyzet, de ha így halad akkor hasonló lesz.

Többiek: Volt már hogy eltoltam magamtól mikor meg akart csókolni, mondtam is neki hogy a lehelete miatt. Bevett egy rágót és ennyivel megoldotta a dolgot. Ha kiraknám én is szenvednék mert szeretem őt, igaz lehet lenne valami hatása, de a kapcsolatunkat nem akarom veszélyeztetni.

2012. nov. 2. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!