Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar az, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar az, ha a barátom más lányok bejegyzéseit, képeit is lájkolja?

Figyelt kérdés
igaz nincs nagy jelentősége,de zavar engem,és nem tudom h mért..vagy más is van igy vele??
2012. nov. 3. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális.Ha veled van minek lájkolgat másokat?!Én nyakon is b*sznám,és húzhatná a farkát amerre lájkolgat!!!
2012. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Jó ég, miért ne tetszhetne neki más lányok bejegyzése? Micsoda egy hisztis p*csa vagy te, hármas. Gondolom nem is múltál még el 18.
2012. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mert féltékeny vagy!de igy legalább kiderült hogy igazán szereted azt a fiút.:) hisz tudod hogy van az idézet:"ha egy lány féltékeny,akkor igazán szerelmes"
2012. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
(4)-eske ha nekem szántad a hisztis p*csa jelzõt,rágd meg mielõtt kiköpsz valamit!!Jah ez ALAP nállam,hogy nem cseszekedik másokkal mellettem senki!Ha nem fogadja el a játékszabályaimat léphet más pályára!Koromhoz meg semmi közöd:),de sz*rúl tippelsz!A hatos lottót ne kezd el játszani!
2012. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez egy életforma! Egyébként nem vagy fontos számára a szexen kívül.
2012. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, neked, csak közben törlődött pár komment és áthelyeződött, de örülök, hogy tisztában vagy a számokkal. A viselkedésedből és a helyesírásodból ítélve mondtam, hogy nem vagy még 18. Kellenél a fenének, ilyen idióta, gyerekes "szabályokkal". Gondolom ha az utcán megnéz valakit, te már legszívesebben kikaparnád a szemét. Tudod, ezzel fogod tönkretenni az összes kapcsolatod, de majd rájössz, ha idősebb leszel.
2012. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
(4)-es,te aztán nagy élettapasztalattal rendelkezel mi?Húzd le magad a klotyón,zsenikém!!Hallod egy ilyen mint te nekem sem kellene ha gyémántból lenne sem!Veszed az adást???
2012. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy milyen primitív vagy... Nem ismersz, nem láttál soha, de kijelented, hogy én vagyok számodra a legalja a világon. Meddig akarod még bizonygatni, hogy milyen kis butuska vagy?
2012. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
(4)-es és te milyen alapokra helyezed,hogy elviselhetetlen vipera vagyok?Te sem ismersz.Primitív nem vagyok de te dolgod,hogy mit feltételezel.Buta pedig csak annyira amennyire akarom.Brutális a képzelõerõd.
2012. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát a képek "lájkolgatása" nekem is rosszul esne, de a bejegyzések "tetszikelése"... azzal nincs gond.

Egyébként komolyan utálom már ezt a facebook kérdést! LE VELE MAGYARORSZÁGON!!!

2012. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!