Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szinte sose látja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szinte sose látja be ha hibázik. Teljesen tehetetlennek érzem magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem az elsö,hogy ha miatta robban ki egy konfliktus, én teszem meg az elsö lépést felé. Legtöbbször én is kérek bocsánatot töle, ami tudom nem helyes. De a béke érdekében teszem vagy,hogy minél elöbb túl legyünk a rossz érzéseken. Nagyon rosszul esik,hogy sokadszorra ugyanaz a szitu: ö az ingerült, nem tud velem szépen beszélni, türelmetlen, és ha ez bennem rossz érzéseket generál, én vagyok a hibás. Hogyan kezeljem, hogyan tudnám megértetni vele hogyha valami miatta van, ne én legyek végül a hibás? Köszönöm aki válaszol.
2012. nov. 3. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
rossz a szex
2012. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne menj oda bocsánatot kérni. Ennyire egyszerű.
2012. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem ilyen egyszerü. Akkor se látja be... Az más kérdés,hogy én nem jól kezelem.
2012. nov. 3. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!